5 chyb, které nás při úpravě obočí dělají starší

Krásně tvarované, husté a výrazné. Tak velí současný trend vzhledu obočí, které je nejvíce IN. Zdá se vám styling obočí příliš složitý, abyste ho zvládla doma? Věřte, že se není čeho bát. Je jen důležité vyvarovat se těchto častých chyb.

RefectoCil_jak_se_líčit_Pohodarky.cz
Současným trendem v líčení je nude look s perfektně upraveným a výrazným a přitom přirozeným obočím. Foto: Refectocil

1. Chybějící obočí

refectocil_brow_booster_openMáte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Trápí vás v něm mezery? Nezoufejte. Hustotu obočí znovu obnoví speciální séra a boostery, které podporují jeho růst. Velice populární jsou v poslední době ty, které obsahují výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tedy vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

Tip: Výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského v maximální dávce najdete v RefectoCil boosteru, který je možné používat na řasy i obočí, a jehož výsledky uvidíte už po šesti týdnech používání. Nanáší se denně před spaním – malé množství nanesete speciálním aplikátorem na čisté a suché obočí. RefectoCil booster vydrží každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 1 890 Kč.

2. Příliš velká mezera mezi očima

Někdy se stane, že nám v zápalu vytrhávání obočí vznikne příliš velká mezera nad kořenem nosu. To ale působí zpravidla velice nepřirozeně, protože základní pravidlo úpravy obočí zní: Obočí by mělo vždy začínat nejdále u vnitřního koutku oka. Končit by mělo tam, kde je přímka, která vznikne, když si přiložíte tužku na jednu stranu nosu s vnějším očním koutkem.

3. Obočí bez oblouku

Andmetics depilační pásky na obočíVaší tváři dodá výraz a podle stylistů dokáže omladit celý obličej správně vytvarovaný oblouk obočí. A jaký to je? Takový, který ze dvou třetin směřuje nahoru a z jedné třetiny dolů. Obecně pak platí pravidlo upravovat obočí svrchu jen minimálně a soustředit se na jeho úpravu ze spodní části.

Tip: Správně a za pár sekund budete mít upravené obočí díky speciálním depilačním páskám andmetics. Ty fungují na bázi studeného vosku, přizpůsobí se každému tvaru obočí a zajistí snadno a rychle jeho dokonalý tvar. Nechtěné chloupky – světlé i tmavé – odstraníte účinně a důkladně jedním rychlým trhnutím, a to už od kořínků. A pozor: při současném barvení slouží pásky jako šablona. Jedno balení obsahuje depilační pásky na 4 použití (vždy pro obě oči a oblast kořene nosu) a 4 ošetřující ubrousky po depilaci. Andmetics depilační pásky na obočí pořídíte na www.andmetics.cz za 249 Kč.

4. Drastické ztenčování

Power-Brow-Beautylash-PohodarkyKaždá změna při úpravě obočí by měla být vždy provedena citlivě a s ohledem na náš celkový vzhled. Drastické ztenčování, nebo naopak divoké domalovávání většinou nadělá víc škody než užitku. Nejvíce „in“ je dnes rozhodně přirozenost a spíše hustší obočí.

Pokud se vám stane, že to s pinzetou přeženete, můžete sáhnout po domácích barvách na obočí.

Tip: S novou řadou oxidačních barev BeautyLash Power-Brow zvládnete domácí barvení sama a docílíte výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech. Barva vydrží několik týdnů, nerozmazává se, je odolná vůči vodě a přitom působí naprosto přirozeně. Vybrat si můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědé nebo světle hnědé. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

5. Špatně zvolená barva či odstín

andmetics_brow_powder_trioPokud potřebujete obočí domalovat, pečlivě zvažte barvu i odstín, který si u daného přípravku vyberete. Nejdůležitější je, aby takto vytvořené obočí působilo co nejpřirozeněji. V současné době jsou právě z tohoto důvodu velice oblíbené paletky pudrových barev, které můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí.

Tip: Pudrové barvy andmetics Brow Powder Trio obsahují tři barevné odstíny pro všechny typy pleti: světle, středně a tmavě hnědý. Všechny mají lehký olivový tón, aby nedocházelo k nežádoucímu načervenalému nádechu. Sada obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro nanesení barvy na jedné straně a kartáčkem pro vytvarování obočí na straně druhé – aplikace je tak velmi jednoduchá. Paletku koupíte na www.andmetics.cz za 390 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*