5 důvodů, proč si barvit obočí

Toužíte po výrazném obočí, ale pořád váháte, zda se do jeho barvení pustit? Do Brow baru se vám nechce, protože úprava stojí nemálo peněz, a doma si na to netroufnete? Tady je seznam výhod, proč se do barvení obočí pustit, i praktický návod, jak to zvládnout sama, jednoduše a v naprostém klidu.

beautylash-barveni-oboci_pohodarky

Výrazné obočí dokáže udělat s výrazem naší tváře doslova zázraky:

1. Nemusíte se tolik líčit

S výrazným obočím nepotřebujete tolik make-upu a ušetříte tak čas při ranním líčení i peníze…

2. Obočí bude bohatší

Díky tomu, že barva na obočí dokáže zvýraznit všechny chloupky, i ty nejtenčí a nejmenší, vaše obočí bude opticky působit mnohem výrazněji.

3. Ušetříte čas

Barvy na obočí většinou vydrží měsíc až 6 týdnů, kdy se o obočí nemusíte starat. Stačí ho ráno upravit kartáčkem (nebo ani to ne) a je hotovo.

4. Nemusíte se bát deště ani sněhu

Nabarvené obočí se vám nerozmaže, což oceníte nejen za nepříznivého počasí, ale také třeba v bazénu nebo při návštěvě sauny.

5. Zázrak pro světlovlásky

Máte-li světlejší vlasy, světlounké je zpravidla i obočí. Vhodně zvolená barva ho dokáže zviditelnit a zdůraznit. Existuje mnoho odstínů barev na obočí, takže je opravdu z čeho vybírat. Odborníci doporučují zvolit barvu maximálně o dva odstíny tmavší, než jsou vaše vlasy, ale zejména u blondýnek i to dokáže doslova zázraky.

beautylash_pohodarky

Barvení obočí doma není žádná věda

Pomohli jsme vám v rozhodnutí? Pokud ano, tady jsou další praktické informace, které vás posunou ještě o krok dál…

Domácího barvení obočí se rozhodně nemusíte bát. Není to nic složitého, nezabere vám moc času a se současnými moderními produkty to zvládne skutečně každý.

To nejdůležitější je vybrat si správnou barvu na obočí. Vsaďte na jistotu a zkušenosti známých značek, jako je například rodinná rakouská firma GW Cosmetics. Ta je už řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí. Její nejznámější značkou je RefectoCil, se kterou jste se už možná setkali v kosmetickém salonu nebo Brow baru. Pro domácí použití pak vyvinula stejně kvalitní přípravky pod značkou BeautyLash. 

A i tady si můžete vybírat ze dvou typů barev na obočí: můžete si zvolit barvy klasické, které jsou šetrnější, nebo oxidační, které jsou efektnější. 

Klasické barvy na obočí pro citlivou pleť

BeautyLash klasická barva s veganským certifikátem obsahuje rostlinná barviva, žádné oxidanty (peroxid vodíku), a tak ji můžete použít nejen na barvení obočí, ale i řas. Chloupek obalí, ale nenaruší jeho strukturu. Je tak vhodná pro všechny, kdo mají citlivou pokožku, i pro dívky a dámy s řidším obočím (zejména pro zmíněné světlovlásky), které chtějí obočí barvou spíše “zahustit”. Přesně to klasické barvy od BeautyLash udělají a obočí pak působí plnějším dojmem.

beautylash_barvy_klasik_02_websize

Aplikace sama o sobě je velice snadná – postupujete přesně podle návodu na přiloženém letáčku – a trvá jen pár minut. Zato nabarvení vám vydrží i několik týdnů.

Balení vystačí na 8 použití a obsahuje: 1 tubu barvicího gelu Colour Gel 3,5 ml, 1 tubu vyvíječe Developer Gel 3,5 ml, 1 aplikační tyčinku, 1 barvicí štěteček a 4 ochranné podložky pod oči.

Klasické barvy na obočí od BeautyLash pořídíte ve třech odstínech: černá, hnědá a tmavě hnědá na www.beautylash.cz za 267 Kč.

Oxidační barvy pro patřičný efekt

Jak už název těchto barev napovídá, obsahují oxidanty (peroxid vodíku), které fungují jako aktivátor barvy pomáhající barevným pigmentům vniknout hluboko do struktury chloupku. Díky tomu je pak výsledný efekt výraznější, silnější a celkově zářivější. Zkrátka jako ze salonu. 

beautylash_power_brow_hnedo_cerna_07_websize

Vyzkoušet můžete například BeautyLash Power-Brow, které vám udrží krásné obočí až šest týdnů. Balení vystačí až na 8 použití a obsahuje: 1 tubu Brow Colour 3,5 ml, 1 tubu Oxi Creme 3,5 ml, 1 barvicí tyčinku, 1 barvicí kartáček.

Oxidační barvy BeautyLash Power-Brow nabízejí tři odstíny (světle nebo tmavě hnědý a hnědočerný) a koupíte je na www.beautylash.cz za 267 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*