Barva na obočí a řasy, která nerozpláče citlivé oči

Několikrát jste se odhodlávala k barvení řas a obočí, a nakonec jste to vzdala, protože máte citlivé oči a bála jste se podráždění? Ani citlivé oči už nejsou překážkou při barvení obočí a řas! Existují speciální barvy na obočí a řasy určené pro citlivé oči, u nichž se není čeho bát, a vše je navíc jednoduché a rychlé.

refectocil-sensitive-barva-na-obočí

Zapomeňte na tužky a silné nánosy řasenky – i pokud máte citlivé oči, je zde řešení, jak je zvýraznit a mít s jejich úpravou minimum práce. Stačí se svěřit do rukou odbornice, která používá barvu na obočí a řasy, jež je určena právě pro vás. Zde jsou všechny potřebné informace, které potřebujete vědět:

Na citlivé oči pouze barvy z výtažků rostlin

Řešením pro citlivé oči je barvicí set určený speciálně pro ně – obsahuje pouze výtažky z rostlin, které jemně barví, přesto ale obočí a řasy krásně zvýrazní. U každé barvy, a to obzvláště máte-li citlivé oči, se ujistěte, že barva je dermatologicky a oftalmologicky testována.

Například řada určená pro citlivé oči RefectoCil zvolila dvoukrokový systém, s nímž je barvení jednoduché a bez rizika. Vaše řasy i obočí získají pohádkově nádherné řasy během pár minut.

Barva na obočí a řasy, která je voděodolná a vydrží až 6 týdnů

Výhod barvení řas a obočí je hned několik – nemusíte se dlouho líčit a barva skvěle drží v každé situaci, vydrží potok slz u dojemného filmu i plavání pod vodou v bazénu i moři. Barva se zkrátka vůbec nerozmazává, je voděodolná a vydrží až šest týdnů.

Zvažte, jaký odstín barvy na obočí vybrat

U RefectoCilu si můžete vybrat ze čtyř různých barevných odstínů. Určitě je mezi nimi ten, který se hodí k vaší pleti a vlasům. Zvolit můžete černou, tmavě hnědou, středně hnědou nebo světle hnědou. Na řasy klidně zvolte jiný odstín než na obočí, řasám tmavší odstíny vždycky sluší a barva spolehlivě nahradí řasenku.

Jak na barvení obočí a řas:Refectocil-sensitive-barva-na-obočí

1. krok: Odlíčení

K očištění řas a obočí použije kosmetička nebo profesionálka z Brow baru nemastný odličovač očí, a to z toho důvodu, aby barva dobře držela.

2. krok: Ochrana před barvením

K tomu, aby barva nezanechala stopy na kůži, perfektně poslouží silikonové podložky, které nabízí např. RefectoCil. Kosmetička je jemně zatlačí pod řasy a ze stejného důvodu ještě nanese na horní víčko a kolem obočí speciální krém na ochranu před barvou, např. RefectoCil Skin Protection Cream. A může se přejít k samotnému barvení!

3. krok: Samotné barvení obočí a řas

Refectocil-sensitive-barva-na-obočíKosmetička použije paletku, do které vymáčkne z tuby množství barvy přibližně odpovídající velikosti hrášku, poté nanese pomocí aplikační tyčinky barvu na řasy. Pokud jste se rozhodla vybrat si jinou barvu na řasy a jinou na obočí, kosmetička použije samostatnou paletku pro každou barvu, aby nedošlo ke smíchání, a také dvě aplikační tyčinky.

Je důležité, aby kosmetička nanášela barvu na obočí po směru jeho růstu – zachová se tak jeho přirozený tvar a vzhled. Kosmetička nechá barvu působit podle toho, na jaké intenzitě jste se předem dohodli. Může to být od dvou do osmi minut. Poté odstraní barvu z obočí a řas vatovou tyčinkou.

4. krok: Nanesení Developer gelu

Nyní kosmetička vymáčkne do paletky stejné množství Developer gelu. Po celou dobu barvení a i nyní při nanesení Developer gelu musíte mít oči zavřené. Kosmetička pomocí drážkované aplikační tyčinky aplikuje gel přímo na obočí a řasy. Nechá gel působit po dobu jedné až čtyř minut – opět záleží na požadované intenzitě. Pro odstranění Developer gelu z řas a obočí dobře funguje vlhký vatový tampon.

5. krok: Prokouknutí nádherných řas a výrazného obočí

Refectocil-sensitive-barva-na-obočíNyní je čas na odstranění silikonových polštářků a blížíme se do finále. Teď už můžete směle otevřít oči o prohlédnout si výsledek – řasy a obočí jsou permanentně obarvené. A hlavně překrásně výrazné. Pokud přece jen došlo k drobnému zabarvení kůže, jednoduše se dá odstranit např. pomocí RefectoCil sensitive tint removeru.

6. krok: Gel pro ještě lepší a dlouhotrvající efekt

Ještě lepší a dlouhotrvající výsledek barvení zajistí speciální gel určený právě nabarveným řasám a obočí. Gel řasy i obočí spolehlivě hydratuje a navíc jim dodá překrásný lesk.

UŽITEČNÉ TIPY POHODÁŘEK:

  • Rady, jak na barvení obočí a řas, najdete na zdarma přístupných videích RefectoCil Academy zde.
  • Další informace o barvách na obočí a řasy a veškerém potřebném vybavení najdete tady.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*