Barvení obočí není nic složitého – jednoduchý návod

Výrazné obočí dá vyniknout kráse a hloubce vašich očí. A nemusíte za jeho zdokonalením mířit do salonů krásy nebo brow barů. Svěží novou barvu a jasnou konturu na něm zvládnete vykouzlit i z pohodlí domova. Sama a za pár minut.

Pokud vás od touhy barvit si obočí doma dosud odrazovala složitost v postupném nanášení jednotlivých složek, nyní je vše jinak. S novou řadou barev BeautyLash Power-Brow je teď domácí barvení obočí opravdu velmi jednoduché a současně dosahuje výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech.

Barvy BeautyLash Power-Brow vydrží bez problémů několik týdnů, nerozmazávají se, jsou odolné vůči vodě, a přitom působí naprosto přirozeně.

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky

Vybírat si v současnosti můžete ze dvou barevných odstínů: Tmavě hnědá nabarví obočí do tmavého odstínu hnědé a je vhodná pro ty z vás, které máte středně až tmavě hnědé vlasy. Světle hnědá nabarví obočí do teplého odstínu hnědé a je vhodná pro tmavší blond a středně hnědé vlasy. Můžete ji také použít na šedé či bílé chloupky, které se jí zcela zakryjí a získají novou svěží barvu.

Jedno balení vystačí na 8 barvení a obsahuje tubu Brow Colour 3,5 ml, tubu Oxi Creme 3,5 ml, barvicí tyčinku a barvicí kartáček.

Jak nabarvit obočí krok po kroku:

♥ Očistěte si obočí a jeho okolí kvalitním odličovačem očního make-upu bez obsahu oleje a obočí osušte.

♥ Pro precizní ochranu pokožky před nechtěným obarvením doporučujeme obkreslit linii obočí tužkou na oči.

♥ Smíchejte cca 2 cm každé z tub Brow Colour a Oxi Creme do plastové nádobky. V tomto je BeautyLash Power-Brow sada unikátní, protože přípravky se smíchají, a nemusí se nanášet každý zvlášť, jak tomu bylo doposud. Tím se celé barvení zjednodušuje a hlavně urychluje. Barvicí tyčinkou pak směs míchejte tak dlouho, dokud nevznikne stejnoměrná pasta.

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky♥ Tu naneste precizně kartáčkem nebo barvicí tyčinkou na obočí. Chloupky obočí musí být pastou pokryty od kořínků až po konečky. Pokud se barva nedopatřením dostane na pokožku, odstraňte ji vlhkým odličovacím tampónkem.

♥ Jakmile se barva aktivuje, chloupky se obarví. Nechte barvu působit 5 až 10 minut. Pokud chcete docílit světlejšího obarvení, zkraťte dobu působení na pouhé 2 až 3 minuty. Pokud chcete naopak docílit intenzivnějšího obarvení, vyčkejte 10 minut.

♥ Odstraňte z obočí zbývající pastu vlhkou vatovou tyčinkou nebo odličovacím tampónkem.

♥ Několik týdnů se kochejte krásným výrazným obočím…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*