Domácí barvy dodají vyšisovanému obočí rychle glanc

Nejen vlasům, ale i obočí bere v létě sluníčko barvu a lesk. Naštěstí stejně jako vlasům můžeme vrátit ztracený glanc i vybledlému obočí. Stačí vybrat si správný odstín barvy pro domácí použití a pak se až šest týdnů těšit z krásného, přirozeně barevného obočí.

Po slunečném létě bývá obočí nevýrazné a vyšisované. Vrátit mu původní vzhled ale nikdy nebylo jednodušší. S novou řadou barev Power-Brow od BeautyLash, která je určená speciálně pro domácí barvení obočí (nikoli řas), docílíte během pár minut dokonalého a zároveň přirozeného vzhledu obočí, jako kdybyste právě vyšla ze salónu. Obočí je efektně nabarvené, přitom ale vůbec nepůsobí uměle. A co je důležité – barvení zvládnete sama, protože je snadné, rychlé a samozřejmě bezpečné. Barva je navíc certifikovaná jako Vegan.

Jak na to:

Výběr ideálního odstínu barvy na obočí

Barvy Power-Brow od BeautyLash jsou k dostání ve dvou odstínech – světle hnědém nebo tmavě hnědém. Je jen na vás, který si vyberete. Obecně platí, že barva obočí by měla být o jeden až dva odstíny tmavší, než je odstín vlasů, aby obočí vypadalo přirozeně.

Příprava obočí na barvení

Obočí musí být před barvením čisté, zbavené mastnoty a make-upu, aby barva dobře chytla. Proto jej očistěte nemastným odličovačem a pečlivě osušte papírovým kapesníčkem. Kolem obočí aplikujte mastný krém, který pomůže předejít nežádoucímu zabarvení kůže (krém však nesmí přijít do styku s obočím, jinak by barva nepřilnula).

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky

Postup při barvení obočí:

1. Příprava směsi 1:1. Otevřete obě tuby a vytlačte z nich 2 cm Brow Colour a 2 cm Oxi Creme do prohlubně v plastové nádobce. Barvicí tyčinkou míchejte tak dlouho, až vznikne kompaktní pasta.

2. Pastu precizně naneste kartáčkem nebo barvicí tyčinkou na obočí. Chloupky musí být pastou pokryté od kořínků po konečky. Pokud přetáhnete, barvu z kůže ihned odstraňte vlhkým vatovým tampónkem.

3. Barvu nechte působit 5-10 minut. Pokud máte obavy, aby odstín nebyl příliš výrazný, ponechte barvu na obočí jen 2-3 minuty. Jestliže naopak chcete dosáhnout intenzivnějšího odstínu, vyčkejte ještě dalších 10 minut.

4. Po uplynutí doby působení setřete barvu pomocí namočeného vatového tampónku. Začněte s obočím, které jste barvila jako první. Pokožku kolem obočí dočistěte.

5. Nakonec očistěte pomůcky použité k barvení. Obě tuby hned po použití pevně uzavřete.   

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky

Dokonalý a dlouhotrvající efekt

Oxidační barvy Power-Brow od BeautyLash přinášejí výraznější efekt, než tomu bývá u běžných barev na obočí, protože barevný pigment se dostává přímo do struktury chloupku.

Obočí se díky barvě Power-Brow zdůrazní a získá jasnou konturu. Šedé nebo bílé chloupky se zcela zakryjí a získají nový svěží odstín. A protože je barva voděodolná a nijak se nerozmazává, můžete se s perfektně nabarveným obočím klidně ponořit i do bazénu nebo zajít do sauny. Dokonalý a dlouhotrvající efekt přitom vydrží až šest týdnů!

Barvy Power-Brow značky BeautyLash koupíte na www.beautylash.cz za 247 Kč a vystačí vám na 8 použití.

Tip: Pokud jako následné pečující ošetření po barvení obočí použijete přípravek BeautyLash Kondicionér na řasy a obočí, dodáte svému obočí výživu, vitalitu a zajistíte mu tak dlouhodobě svěží barvu a vzhled.

-BOX-

Barvy na obočí BeautyLash Power-Brow vyrábí přední evropský specialista na styling řas a obočí GWCosmetics, který je zárukou té nejvyšší kvality. S novou řadou barev BeautyLash Power-Brow, která má složení pro výrazný efekt barvení, docílíte v domácích podmínkách stejného výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*