Depilační pásky na obočí jsou hit

Depilační pásky na bázi studeného vosku jsou hitem kosmetického průmyslu. Díky nim se nemusíte bát, že si vytrháte špatně obočí (mají speciální tvar a vyrábějí se dnes jak pro ženy, tak i pro muže). Ženy ocení, že se díky nim rychle zbaví nechtěného knírku, muži si je zase zvykli používat k odstranění nežádoucích chloupků v uších. Vše je totiž tak jednoduché a rychlé, že to všichni zvládnou v pohodlí domova a za pár sekund.

depilační-pásky-na obočí-pohodářky

Obočí jako z Brow baru během sekundy

Andmetics-depilační-pásky-pohodářkyZdá se vám vytrhávání obočí složité? Nezoufejte! Požadovaného tvaru obočí dosáhnete jednoduše a rychle pomocí speciálně tvarovaných depilačních pásek andmetics Brow Wax Strips. Pečlivě je umístíte do tvaru, kdy obočí ze dvou třetin stoupá (od vnitřního koutku oka) a z jedné třetiny klesá, uhladíte a rychle trhnete. Nechtěné chloupky zmizí doslova za sekundu, a to i ty méně viditelné, včetně kořínků. Tajemství spočívá ve správném tvaru pásek (v prodeji jsou jak pro ženy, tak i speciální depilační pásky pro muže) a použití studeného vosku, který je mnohem příjemnější než teplý, nemluvě o nepopulárním vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. Balení obsahuje depilační pásky na 4 použití (vždy pro obě oči a oblast kořene nosu), 4 ošetřující ubrousky po depilaci a koupíte ho na www.beautylash.cz za 249 Kč.

Knír přenechme pánům

Andmetics-depilační-pásky-pohodářkyDepilační pásky dají také vale nepříjemným chloupkům nad horním rtem, které mnohé ženy trápí. Pokud nemáte čas na návštěvu salonu a nejste příznivkyní boje s pinzetami, andmetics Lip Wax Strips jsou ideálním řešením. Tyto depilační pásky na bázi studeného vosku jsou speciálně tvarované pro odstranění nežádoucích chloupků nad horním rtem. Chloupky odstraníte jediným rychlým trhnutím i s kořínky, důkladně a bez zbytečného podráždění kůže. Balení obsahuje depilační pásky na 8 použití (vždy pro levou i pravou stranu), 4 ošetřující ubrousky po depilaci a koupíte ho na www.beautylash.cz za 249 Kč.

Chlupaté uši se nenosí

Andmetics-depilační-pásky-pohodářkyA je tu i něco pro pány – zejména pro ty, které trápí chloupky v uších. Andmetics Ear Wax Strips jsou depilační pásky na bázi studeného vosku, které odstraňují všechny nepříjemné chloupky snadno a rychle, a jejich použití doma je tak snadné a bezpečné. Depilační pásky jsou ergonomicky uzpůsobené křivkám a dutinám uší a zaručují tak precizní a přesné odstranění chloupků bez zbytečného podráždění kůže. Balení obsahuje depilační pásky na 8 použití (vždy pro obě uši), 2 ošetřující ubrousky po depilaci a koupíte ho na www.beautylash.cz za 249 Kč.

Jak používat depilační pásky:

1. Ošetřovanou oblast předem důkladně očistěte – kůže musí být suchá a odmaštěná. Před samotnou procedurou případně použijte běžný tělový pudr jako dodatečnou ochranu kůže.

2. Pomalu a opatrně táhněte pásky od sebe.

3. Umístěte pásky na požadovanou oblast. Přitlačte pásky pevně a rovnoměrně, aby se vosk dobře spojil s nežádoucími chloupky.

4. Vypněte kůži a rychle strhněte pásku proti směru růstu chloupků.

5. Odstraňte zbytky vosku pomocí přiloženého ubrousku se zklidňujícím účinkem.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*