Dopřejte řasám a obočí na podzim kosmetický restart!

Stejně jako naše pokožka a vlasy, i obočí a řasy potřebují po létě hýčkat. A věřte, že trocha péče se rozhodně vyplatí – právě řasy a obočí totiž dávají naší tváři výraz! Řasy i obočí můžete nabarvit doma (není to nic složitého), potřebnou „výživu“ řasám dodají růstová séra, která je jako bonus krásně prodlouží, a skvělým pomocníkem jsou i styling gely, které obočí hydratují a dodají mu patřičný tvar!

jak-vybrat-rasenku_pohodarky

Domácí barvení řas a obočí není žádná věda

Na trhu je dnes spousta barev na řasy a obočí. Jakou vybrat? Takovou, která vám zaručí patřičný efekt, a přitom bude k vašim řasám i obočí maximálně šetrná. Právě takové barvy vyrábí rakouská společnost GW Cosmetics, která je světovým lídrem ve stylingu řas a obočí. Pro domácí barvení vyvinula speciální značku BeautyLash, a ta nabízí hned dvě základní řady barev na obočí:

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky1. Barvy BeautyLash Power-Brow jsou tzv. oxidační barvy – barevný pigment se prostřednictvím oxidantu dostává přímo do struktury chloupku obočí. Díky tomu je výsledná barva výraznější než u běžných barev na obočí.

beautylash_barveni_ras_oboci_pohodarky.cz2. Druhou variantou jsou pak klasické veganské barvy na obočí BeautyLash, které nepoužívají žádné oxidanty. Barevné pigmenty se v tomto případě nedostávají přímo do struktury chloupku, ale obalí ho kolem dokola. Obočí tak získá plnější vzhled. Tyto barvy jsou proto vhodné především pro zákaznice s řidším obočím a také pro všechny, které mají citlivou pokožku. A pozor: díky svému šetrnému složení jsou určené i pro barvení řas! Všechny barvy koupíte na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Dlouhé a husté řasy díky veganskému séru

Beautylash_serum_na_rasy_a_obociPokud máte po létě řasy krátké a polámané, vyzkoušejte některé z růstových sér. Bedlivě však při jeho koupi kontrolujte, zda neobsahuje hormony nebo prostaglandiny, jak se často děje. Vsaďte raději na séra s přírodními složkami, nejlépe certifikovaná jako veganská. Takové je například veganské BeautyLash Sérum na řasy, které obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu. Díky nim budou vaše řasy výrazně delší a hustší za 8 týdnů a při pravidelném používání uvidíte první výsledky již po 4 týdnech. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 697 Kč.

Styling gel řasy a obočí vyživí, ochrání i jim dodá tvar

Beautylash_kondicioner_na_rasy_obociPokud hledáte přípravek, který by splnil hned několik funkcí najednou, vsaďte na styling gely. Novinkou je například BeautyLash Styling gel na řasy a obočí 3v1. Účinné složky řasy a obočí dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim dlouhotrvající lesk. Průhledný gel rovněž zafixuje obočí do požadovaného tvaru. U barvených řas a obočí pak chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Styling gel značky BeautyLash je certifikovaný jako veganský a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*