Životabudiče, kterými prodloužíte řasy a zahustíte obočí

Zatímco o své vlasy se staráme s tou největší péčí a dopřáváme jim nejrůznější masky, balzámy i pravidelné ošetření u odborníků, naše řasy a obočí jsou často za Popelky. Jejich správný růst přitom vyžaduje stejnou pozornost jako naše hříva. Zde jsou tipy na tři životabudiče, které vám vykouzlí dlouhé a husté řasy i bohaté obočí.
uprava_oboci_refectocil_pohodarky

„Řídký růst, zlomené konečky, matný vzhled. Tak takový popis se nemusí vztahovat jen na vlasy, ale také na řasy a obočí. Když o ně patřičně nepečujeme, ani sebelepší řasenka nepomůže. A přitom je to tak jednoduché: postačí jedno přejetí po kůžičce kolem řas a obočí ráno a večer – tedy s těmi správnými pomocníky,“ říká Christine Akbaba, přední rakouská stylistka zastupující značku RefectoCil, světového lídra v úpravě řas a obočí, která se pravidelně účastní kosmetických veletrhů v České republice a svými radami přispívá na blog o stylingu řas a obočí www.pohodarky.cz.

Zde jsou tři přípravky, které vyvíjí světový odborník na růst a styling řas a obočí GWCosmetics:

Nechte své obočí znovu růst…

Refectocil-Lash-Brow-Booster-PohodarkyMáte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Trápí vás v něm mezery? Nezoufejte. Hustotu obočí znovu obnoví speciální séra a boostery, které podporují jeho růst. Velice populární jsou v poslední době ty, které obsahují bioaktivní látku Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tedy vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

V maximální míře ji najdete například v RefectoCil Lash&Brow Boosteru, který je 2v1, takže ho lze použít na řasy i obočí. Docílíte s ním až o 56 % delších řas, a ty budou nejen delší, ale i pružnější a zdravější. Používá se denně před spaním – malé množství nanesete speciálním aplikátorem na čisté a suché obočí. RefectoCil booster vydrží každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců. A pozor: používat ho můžete na řasy i obočí! Koupíte ho na www.beautylash.cz za 1 890 Kč.

Dopřejte řasám veganskou péči

Beautylash_serum_na_rasy_a_obociPokud hledáte přírodní cestu anebo máte citlivou pokožku, můžete vyzkoušet v poslední době velice populární veganská séra na růst řas, která už jsou k dostání i u nás. Například veganské BeautyLash sérum pro růst řas je bohaté na rostlinné extrakty, zároveň neobsahuje žádné živočišné složky a není testované na zvířatech. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu, díky nimž jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, a při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po čtyřech týdnech.

Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá řasám patřičnou výživu a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků – neobsahuje žádné hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas koupíte na www.beatuylash.cz za 697 Kč.

Kondicionér 3v1 řasy krásně zregeneruje

Beautylash_kondicioner_na_rasy_obociNový veganský BeautyLash kondicionér na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 jim zajistí výživu, styling i potřebnou ochranu. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Průhledný gel navíc můžete použít i přes den, kdy krásně zafixuje obočí do požadovaného tvaru. Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash 3v1 koupíte na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*