Recenze: Depilační voskové pásky na rty andmetics

Žádné rty nebudou sexy, když se nad nimi bude tyčit les chloupků. Takzvaný dámský knírek trápí často hlavně brunetky, protože tmavší chloupky jsou prostě více vidět než ty světlé. Dalším faktorem je pak také věk, s nímž chloupků přibývá. Poradíme vám, jak se jich zbavit.

andmetics_depilacni_pasky_na_rty_WEBSIZE

„Výrazněji se chloupky na tváři, konkrétně nad horním rtem, u žen většinou projeví kolem čtyřicítky. Tento proces je zcela přirozený a není třeba panikařit. Chloupky vám odstraní kosmetička při pravidelné návštěvě salonu, anebo to zvládnete pomocí speciálně tvarovaných pásek na bázi studeného vosku sama doma,“ radí známá rakouská stylistka Andrea Lehner, která se více než 20 let profesionálně zabývá stylingem.

andrea_lehner_pohodarky
Rakouská stylistka Andrea Lehner

Právě studený vosk je podle odbornice fenoménem poslední doby. „Depilační pásky s touto technikou se používají nejen na chloupky nad rtem, ale také na úpravu obočí nebo na chloupky v uších apod. Jediným rychlým trhnutím odstraníte chloupky i s kořínkem. Požadovaný efekt vám pak vydrží až čtyři týdny,“ dodává Andrea Lehner s tím, že kvalitní pásky mají ergonomický tvar určený přímo pro tuto oblast tváře, na rozdíl od tradičních čtyřhranných pásek.

Tip stylistky: Andmetics Lip Wax Strips jsou depilační pásky na bázi studeného vosku speciálně tvarované pro odstranění nežádoucích chloupků nad horním rtem. Chloupky jsou odstraněny účinně a důkladně, bez zbytečného podráždění kůže. Balení obsahuje depilační pásky na 8 použití (vždy pro levou i pravou stranu) a 4 ošetřující ubrousky po depilaci. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Jak použít voskové pásky krok po kroku:

1. Ošetřovanou oblast důkladně očistěte – kůže musí být suchá a zbavená mastnoty.
Andrea Lehner radí: Před procedurou použijte běžný pudr jako dodatečnou ochranu kůže.
2. Pomalu a opatrně táhněte pásky od sebe tak, abyste získala zvlášť proužek pro levou a zvlášť pro pravou stranu rtu.
3. Umístěte pásky nad horní ret. Přitlačte je na požadovanou oblast pevně a rovnoměrně, aby se vosk dobře spojil s nežádoucími chloupky nad horním rtem.
4. Vypněte kůži nad vnějším okrajem rtu. Rychle strhněte pásku proti růstu chloupků, tj. směrem k nosu.
5. Zbytky vosku odstraňte pomocí přiloženého ubrousku se zklidňujícím účinkem.

Přejeme krásné dny bez nežádoucích chloupků…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*