Jak si dokonale upravit obočí v klidu domova

Oblouky obočí jsou tím, co dává tváři výraz, proto bychom si na jejich úpravě měli dát obzvlášť záležet. A je skvělé, že to jde v pohodě zvládnout doma. Stačí vybrat si ty správné pomocníky. Z koupelny tak vyjdete stejně krásná jako ze salonu, navíc ušetříte. 

„Trend Do It Yourself (DIY) je v oblasti dekorativní kosmetiky celosvětově stále populárnější a domácí péči dává přednost stále více zákaznic. Je to pohodlnější a také levnější. Pokud jste si ještě dosud na domácí barvení obočí netroufly, teď je ten správný čas. Po létě bývá obočí vyšisované, s neostrými konturami. Potřebuje správně vytvarovat, a dodat nejen barvu, ale i výživu. Vyberete-li si správné a kvalitní přípravky pro domácí použití, úpravu obočí zvládnete hravě doma. Přitom se můžete těšit na výsledek, který si v ničem nezadá s tím ze salonu,“ říká Martin Janeček, který v ČR zastupuje značku BeautyLash.cz.

Perfektní tvar

Andmetics depilační pásky na obočíSprávně tvarovaný oblouk obočí (2/3 směřují nahoru a 1/3 dolů) dává tváři výraz, a dokonce může obličej omladit. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Vytrhávání chloupků pinzetou je zdlouhavé a bolestivé. Mnohem lepší možnost představují depilační pásky fungující na principu studeného vosku, který je mnohem příjemnější než teplý, a také aplikace je levnější a rychlejší než jiné metody.

Tip: Depilační proužky andmetics Brow Wax Strips vytvarují obočí snadno, rychle a mimořádně efektivně – chloupky se totiž odstraní i s kořínkem a upravené obočí tak vydrží po dobu čtyř týdnů. Pásky můžete použít i jako šablony při barvení obočí. Balení obsahuje depilační pásky na 4 použití (vždy pro obě oči a oblast kořene nosu) a 4 ošetřující ubrousky po depilaci. Koupíte je za 249 Kč na www.beautylash.cz

Vybíráme barvu

Důležité je rozhodnout se, jakou barvu k úpravě obočí použijete. Na výběr jsou dva typy – klasické nebo oxidační.

beautylash_barveni_ras_oboci_pohodarky.cz

Klasické barvy: vyberte si je, máte-li řidší obočí nebo citlivou pokožku. Mají totiž velice šetrné složení – nepoužívají oxidanty a barevné pigmenty nevnikají přímo do struktury chloupku, ale obalí ho. Obočí tak působí plnějším a hustším dojmem. Jsou navíc natolik šetrné, že je můžete použít i k barvení řas.

Tip: Klasické barvy na řasy a obočí BeautyLash s vegan certifikátem neobsahují žádné oxidanty, ale rostlinná barviva, jako je řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská apod. Jsou velmi šetrné, aplikace je snadná a rychlá. Balení vystačí na 8 použití. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží několik týdnů. Na výběr je černý, hnědý a tmavě hnědý odstín. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Power-Brow-Beautylash-PohodarkyOxidační barvy: vyberte si je, pokud toužíte po skutečně výrazném efektu. Oproti klasickým jsou oxidační barvy zářivější, protože peroxid vodíku funguje jako aktivátor barvy. Barevné pigmenty tak můžou vniknout hluboko do struktury chloupku. Díky tomu lze dosáhnout opravdu krásných výrazných barev obočí.

Tip: Oxidační barvy BeautyLash Power-Brow promění i nevýrazné nebo vybledlé obočí v nepřehlédnutelně krásné. Obočí se barvou zdůrazní a získá jasnou konturu. Balení vystačí až na 8 použití. Barva se nerozmazává a je voděodolná. Nabarvení vydrží až šest týdnů. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Pro dlouhotrvající efekt

Beautylash_kondicioner_na_rasy_obociAby nabarvené obočí vydrželo co nejdéle krásné, použijte stylingové gely a kondicionéry. Úkolem těchto přípravků je obočí (i řasy) dlouhodobě vyživit, zvlhčit a ochránit barvu před blednutím. Stylingový gel zároveň pomůže zafixovat obočí do správného tvaru, a navíc mu dodá bezchybný lesk.

Tip: BeautyLash Styling gel/kondicionér na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 dodá obočí i řasám výživu, styling i ochranu. Je certifikovaný jako veganský a hodí se i pro citlivou pokožku. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Řídké obočí je minulostí

Refectocil-Lash-Brow-Booster-PohodarkyNevhodně vytrhanému obočí (ale i řídkým a krátkým řasám) pomůžou vrátit ztracený glanc boostery pro větší objem a délku. Nanášejí se pravidelně na obočí a ke kořínkům řas.

Tip: RefectoCil Lash&Brow Booster obsahuje vysoce účinnou bioaktivní látku Black Sea Rod Oil. Ta se získává z karibského korálu Trsovníku lékařského, jemuž se pro jeho účinky přezdívá „mořský bič“. „Je vědecky prokázáno, že olej obsažený v Trsovníku lékařském přirozeně stimuluje a následně aktivuje kořínky folikulů očních řas i obočí a významně prodlužuje jejich růstovou fázi,“ vysvětluje Martin Janeček z BeautyLash.cz. Jeho slova potvrzují i výsledky klinické studie. Z nich vyplývá, že 90 % účastnic studie mělo po 10 týdnech používání tohoto séra až o 56 % delší řasy, a u obočí byla prokázána dokonce 93% účinnost. RefectoCil Lash&Brow Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 690 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*