Jak vybrat sérum na řasy a obočí? Sledujte tyto 4 látky! 

Kdo by nesnil o dlouhých hustých řasách a výrazném obočí? Možností je dnes spousta, ale pokud nechcete utrácet peníze a čas za návštěvy salonů, kde vám je na míru vytvoří, vyzkoušejte růstová séra. Těch je dnes na trhu neskutečné množství, ale ne všechna fungují. Vsaďte na kombinaci aktivních látek, které s vašimi řasami a obočím udělají rychle zázraky…

serum-na-rasy-pohodarky

A které aktivní látky, že to jsou? Dovolte, abychom vám představili karibský korál trsovník lékařský a výtažek z něj Black Sea Rod Oil, kyselinu hyaluronovou, biotin a D-panthenol. To je “vitamínový” mix, který řasy a obočí vyživí a bude o ně pečovat v každé fázi jejich růstu.

Black Sea Rod Oil, tajemství trsovníku lékařského

A začneme tou nejpřevratnější látkou. Česky se mu přezdívá trsovník lékařský, latinsky je to Plexaura homomalla, a tento vzácný korál najdete v hlubinách Karibiku. Běžně je známý jako černý mořský bičík, ale nenechte se mýlit, podobou připomíná rozvětvený keřík. Svůj domov má v Karibském moři, Mexickém zálivu, na Bahamách a na Floridě. Roste v hloubkách zhruba 55 metrů a více.

Obsahuje bioaktivní látku (tu naše tělo vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky) Black Sea Rod Oil a jak její název napovídá, jedná se o speciální tekutinu připomínající olej. Ten se dnes používá v lékařství a především v kosmetice, protože umí stimulovat růst vlasových kořínků. Je tedy nasnadě, že v současné době jsou nejvíce trendy právě séra podporující růst řas a obočí obsahující tuto látku, která růst řas a obočí aktivuje zcela přirozeně…

A jak to tedy funguje v praxi? Folikuly řas i obočí se neustále obnovují a během svého života procházejí třemi růstovými fázemi. V první se aktivuje kořínek a chloupek začne růst. V druhé fázi zesílí a stagnuje. A v třetí se uvolní a vypadne. Jednotlivé fáze trvají několik týdnů, takže máme prostor je ovlivnit.

Black Sea Rod Oil umí stimulovat kořínky a prodloužit růstovou fázi,ve které se pak nachází více řas, proto působí mnohem hustším a zdravějším dojmem a vypadávání probíhá mnohem méně nápadně…

D-panthenol pro výživu i ochranu

Aby mělo růstové sérum patřičný účinek, je ale zapotřebí dalších kouzel… Skrytou silou tak je D-panthenol. Tato látka sama o sobě představuje důležitou součást samotného chloupku. 

Dodáme-li ji zvenčí, dopřejeme třeba i oslabeným řasám a obočí potřebnou výživu a vzpruhu. Postará se o krásně hladkou a jemnou vlasovou kutikulu a dodá řasám i obočí krásný lesk. D-panthenol navíc působí jako jakýsi ochranný štít proti nečistotám a negativním vlivům okolí.

Biotin, vitamín krásy

I biotin, další látka, kterou obsahují kvalitní séra na řasy a obočí, je tělu vlastní. Přezdívá se mu vitamín krásy a je nutné říct, že právem. Pro zdravý růst vlasů a ochlupení vůbec je nesmírně důležitý, protože se podílí na mnoha zásadních procesech v našem organismu, jako je například i dělení buněk a metabolické děje.

Kyselina hyaluronová pro maximální péči

A jsme u poslední látky, která se postará o zdravé okolí řas a obočí. Jedná se o kyselinu hyaluronovou. Ta pokožku intenzivně hydratuje a zvlhčená tkáň přispěje k tomu, aby chloupky mohly projít všemi cykly a kvůli vysušenému okolí nevypadly dříve, než je třeba.

Sérum na řasy a obočí s dokonalým vitamínovým mixem

Všechny tyhle látky obsahuje RefectoCil booster 2v1, což je sérum, které můžete používat na podporu růstu nejen obočí, ale také svých řas. Ty budou díky tomuto unikátnímu složení delší, pružnější a celkově zdravější a účinně podpoří růst řídkého a vytrhaného obočí.

Během vývoje přípravku byl kladen velký důraz na výběr přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na růst řas a obočí zůstaly zachovány. A povedlo se to…

Efekt používání tohoto boosteru je viditelný již po šesti týdnech. Účinek byl potvrzen klinickou studií německého zkušebního institutu, v němž 90 % zúčastněných mělo při používání tohoto boosteru řasy delší až o 56 % (4,2 mm) po deseti týdnech.

Zásadní u tohoto boosteru je ovšem i fakt, že se vše děje na zcela přírodní bázi, protože neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani žádné parfémy, a je tak určen i pro citlivou pleť.

Nemusíte se bát ani aplikace, protože balení obsahuje aplikátor s úzkou špičkou na řasy a širší částí určenou na obočí.

Ano, ano, všechny převratné novinky mají svá ale. A nejinak je tomu i v tomto případě. Booster na řasy a obočí je nutné používat každičký den, aby měl patřičný efekt. 

Zuby si ale taky vyčistíte, a to minimálně 2x denně. Je to tedy jen o zvyku a věřte, že tenhle za to stojí. Navíc se nejedná o nic složitého, ani co by vám bralo příliš času.

Večer odličte obličej nemastným odličovačem, soustřeďte se na perfektní očistu řas a obočí. Pokožku umyjte, vysušte a naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou spodní stranou pak na čisté a suché obočí. 

RefectoCil Booster 2v1 koupíte za 1 445 Kč na www.beautylash.cz v balení 6 ml, které vám při každodenním používání bez problémů vydrží po dobu 6 až 7 měsíců.

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*