Jakou barvu vybrat pro domácí barvení obočí?

Barvení obočí doma se stává jedním z populárních kosmetických trendů poslední doby.  Jak ale vybrat barvu, která vám zaručí patřičný efekt krásně plného obočí a přitom vydrží co nejdéle?

Zárukou kvality je zpravidla vyzkoušená značka – například barvy pro domácí barvení značky BeautyLash spadají do „kosmetické rodiny“ rakouské firmy GW Cosmetics, která je již řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí. Pro domácí barvení pak nabízí hned dvě řady – klasické barvy na řasy a obočí a oxidační barvy na obočí. Ty vám zaručí stejný efekt jako při barvení v salonu nebo Brow baru.

Klasické barvy na obočí vykouzlí plnější vzhled

Pro barvení obočí existují právě tyto dva základní typy barev. Klasické barvy, jakými jsou například BeautyLash s veganským certifikátem, nepoužívají žádné oxidanty a barevné pigmenty nevnikají přímo do struktury chloupku, ale obalí ho kolem dokola. Takto nabarvené obočí působí plnějším a hustším dojmem. 

„Tyto barvy jsou proto vhodné především pro ženy, které mají řidší obočí, a také pro všechny dámy s citlivou pokožkou, protože mají velice šetrné složení. Jejich velkou výhodou je také to, že s nimi můžete nabarvit i řasy – oxidační barvy se naopak mohou při domácím barvení používat pouze na obočí, a nikoliv k barvení řas,”  říká Martin Janeček, který v ČR zastupuje značku BeautyLash.cz a vede portál o krásných řasách a obočí Pohodarky.cz.

beautylash_barveni_ras_oboci_pohodarky.cz

Tip: Klasické barvy na řasy a obočí BeautyLash s vegan certifikátem neobsahují žádné oxidanty (peroxid vodíku), ale rostlinná barviva, jako je řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortenzie, škumpa čínská, třezalka tečkovaná, extrakt z ořechu, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, drmek obecný, extrakt z červeného vína. Jsou tak mimořádně šetrné a určené jak k barvení obočí, tak i na řasy. Aplikace je snadná a trvá jen pár minut. Balení vystačí na 8 použití. Barva se nerozmazává a je voděodolná. Nabarvení vydrží několik týdnů. Klasické barvy BeautyLash pořídíte v odstínech černá, hnědá a tmavě hnědá. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky

Oxidační barvy zajistí skutečně výrazný efekt

Druhým typem barev pro domácí barvení obočí jsou oxidační barvy. „Jejich výsledný efekt je mnohem zářivější než u klasických barev, protože peroxid vodíku tady funguje jako aktivátor barvy. Otevírá kutikulu vlasu, respektive chloupku, a umožňuje barevným pigmentům vniknout hluboko do jeho struktury. Díky tomu jsme schopni dosáhnout opravdu krásných výrazných barev našeho obočí. Nevýhodou je samozřejmě fakt, že tím současně chloupky obočí poškozujeme. Je to podobné jako u oxidačních barev na vlasy,“ upozorňuje Martin Janeček.

Tip: Barvy BeautyLash Power-Brow jsou tzv. oxidační barvy – barevný pigment se prostřednictvím oxidantu dostává přímo do struktury chloupku obočí, a díky tomu je výsledná barva výraznější než u běžných barev na obočí. Promění i nevýrazné nebo vybledlé obočí v několika snadných krocích na skutečné Power-Brows! Obočí se barvou krásně zdůrazní a získá jasnou konturu. Balení vystačí až na 8 použití. Barva se nerozmazává a je voděodolná. Nabarvení vydrží až šest týdnů. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*