Jednoduchý návod, jak na domácí barvení obočí

Domácí barvení obočí není zádná věda! V duchu celosvětového trendu Do It Yourself (DIY) si už proto mnoho z nás upravuje obočí doma. Je to pohodlnější a také levnější než návštěva salonu. Aby však byl výsledek stejně dokonalý, je třeba vybrat kvalitní barvy a dodržet správný postup.

„Barvy si vždy vybírejte od prověřené značky s dlouholetými zkušenostmi. Pro barvení obočí můžete zvolit buď klasické barvy, nebo oxidační. Po klasických barvách by měly sáhnout hlavně ženy s řidším obočím nebo citlivou pokožkou, Tyto barvy jsou totiž velmi šetrné, bez oxidantů, a chloupek pouze obalí, aniž by narušily jeho strukturu. Takto nabarvené obočí působí plnějším a hustším dojmem,“ říká Martin Janeček, který v ČR zastupuje značku BeautyLash.cz.

Z klasických barev můžete vyzkoušet BeautyLash s veganským certifikátem, které pořídíte ve třech odstínech: černá, hnědá a tmavě hnědá. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.beautylash_barveni_ras_oboci_pohodarky.cz„Druhou skupinou, která se hodí pro domácí barvení řas, jsou oxidační barvy. Jak už z názvu vyplývá, tyto barvy obsahují oxidanty, proto je jejich výsledný efekt mnohem zářivější než u klasických barev. Peroxid vodíku totiž funguje jako aktivátor barvy, který umožňuje barevným pigmentům vniknout hluboko do struktury chloupku. Díky tomu je výsledná barva výraznější a zářivější než u běžných barev na obočí,“ vysvětluje Martin Janeček. 

Oxidační barvy reprezentuje například BeautyLash Power-Brow. Na výběr je světle nebo tmavě hnědý odstín. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Jdeme na domácí barvení obočí!

Obočí nejprve odličte nemastným přípravkem a pečlivě osušte. Na jeho okolí pak naneste mastný krém, který pomůže předejít nežádoucímu zabarvení pokožky.

Domácí barvení obočí s klasickými barvami BeautyLash:

beautylash_barveni_ras_oboci_pohodarky.cz

1. Otevřete tubu Colour Gel (1) a vymáčkněte trochu barvicího gelu do jedné prohlubně plastové podložky. Vezměte štěteček a naneste Colour Gel (1) pomalu a pečlivě na obočí.

2. Nechte působit dvě minuty, pak barvu pečlivě odstraňte suchou vatovou tyčinkou.

3. Nyní vymáčkněte Developer Gel z tuby (2) do druhé prohlubně plastové podložky. Naneste Developer Gel (2) aplikační tyčinkou na obočí tak, aby byly chloupky dokonale pokryty od kořínků až po konečky.

4. Po jedné minutě vše odstraňte vlhkým tamponem. Pokožku kolem obočí dočistěte.

5. Nakonec očistěte pomůcky použité k barvení. Obě tuby hned po použití pevně uzavřete.

Doporučení: Chcete-li intenzivnější výsledek, vyčkejte mezi 2. a 3. krokem asi 5 minut, aby barva mohla důkladně zaschnout. 

Domácí barvení obočí s oxidačními barvami BeautyLash Power-Brow:

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky1. Otevřete obě tuby a vytlačte z nich 2 cm Brow Colour a 2 cm Oxi Creme do prohlubně v plastové nádobce. Barvicí tyčinkou míchejte tak dlouho, až vznikne kompaktní pasta.

2. Pastu precizně naneste kartáčkem nebo barvicí tyčinkou na obočí. Chloupky musí být pastou pokryté od kořínků po konečky. Pokud přetáhnete, barvu z kůže ihned odstraňte vlhkým vatovým tamponkem.

3. Barvu nechte působit 5-10 minut.

4. Po uplynutí této doby setřete barvu pomocí namočeného vatového tamponku. Začněte s obočím, které jste barvila jako první. Pokožku kolem obočí dočistěte.

5. Nakonec očistěte pomůcky použité k barvení. Obě tuby hned po použití pevně uzavřete.

Doporučení: Pokud chcete docílit světlejšího obarvení, zkraťte dobu působení na 2 až 3 minuty. Pro intenzivnější výsledek vyčkejte 10 minut.

Beautylash_kondicioner_na_rasy_oboci

Aby barva na obočí vydržela co nejdéle

Po barvení obočí doporučujeme použít pro následné pečující ošetření přípravek BeautyLash Styling gel/kondicionér na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 Dodáte tak svému obočí výživu, vitalitu a zajistíte mu dlouhodobě svěží barvu a vzhled. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Celosvětově úspěšná značka BeautyLash představuje ucelený programem domácí péče o řasy a obočí. Výrobky se dají snadno a rychle aplikovat a poskytují dlouhodobé zvýraznění řas a obočí bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu. Všechny přípravky jsou dermatologicky a oftalmologicky testované a jejich účinnost byla ověřena klinickými studiemi. Kosmetiku BeautyLash vyrábí rakouská rodinná firma GWCosmetics, která má více než osmdesátiletou tradici ve výrobě barev a kosmetiky nejvyšší kvality.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*