Léto bez starostí a bez make-upu

Komu by se chtělo trávit čas o dovolené složitým líčením. K letnímu půvabu stačí lehké opálení a přirozeně zvýrazněné oči. Řasenku a tužku ale nechte klidně doma. Pokud si nabarvíte řasy a obočí kvalitními barvami, můžete na líčení zapomenout, a to až na 6 týdnů!

 barvy na řasy a oboří
Domácí péči o řasy a obočí dává přednost stále více žen. Foto: www.beautylash.cz

„Možná jste zatím o trvalém barvení řas a obočí jen přemýšlely, a ještě si na něj netroufly. Je to ale velmi snadné, rychlé a výsledek vás okouzlí. Pak už se vám nejspíš ani nebude chtít vracet se k tužce a řasence,“ říká Martin Janeček, který v ČR zastupuje značku BeautyLash.cz a vede portál o krásných řasách a obočí Pohodarky.cz. Zároveň upozorňuje, že trend Do It Yourself (DIY) je v oblasti dekorativní kosmetiky po celém světě velmi populární a domácí péči dává přednost stále více žen. Není divu, je to totiž mnohem pohodlnější a také levnější než návštěva salonu.

Šetrná klasika

Na výběr jsou dva typy barev – klasické a oxidační. A v čem se liší?

S klasickými barvami si můžete nabarvit zároveň řasy i obočí. Mají totiž velice šetrné složení a nepoužívají oxidanty. Barevné pigmenty proto nevnikají přímo do struktury chloupku, ale obalí ho. To znamená, že například i řídké obočí bude po nabarvení působit plnějším a hustším dojmem.

Vyzkoušejte: Klasické barvy na řasy a obočí BeautyLash s vegan certifikátem, které neobsahují žádné oxidanty, ale rostlinná barviva, jako je řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská apod. Jsou velmi šetrné, aplikace je snadná a rychlá. Balení vystačí na 8 použití. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží několik týdnů. Na výběr je černý, hnědý a tmavě hnědý odstín. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Veganské barvy BeautyLash
Veganské barvy BeautyLash. Foto: www.beautylash.cz

Výrazný efekt

Oxidační barvy zvolte v případě, pokud si chcete nabarvit jen obočí a toužíte po skutečně výrazném efektu. Oproti klasickým jsou oxidační barvy zářivější, protože peroxid vodíku funguje jako aktivátor barvy. Barevné pigmenty tak můžou vniknout hluboko do struktury chloupku. Díky tomu lze dosáhnout opravdu krásných výrazných barev obočí.

Vyzkoušejte: Oxidační barvy BeautyLash Power-Brow promění i nevýrazné nebo vybledlé obočí během několika snadných kroků v nepřehlédnutelně krásné. Obočí se barvou zdůrazní a získá jasnou konturu. Balení vystačí až na 8 použití. Barva se nerozmazává a je voděodolná. Nabarvení vydrží až šest týdnů. Na výběr jsou tři odstíny: světle hnědý, tmavě hnědý a hnědočerný pro velmi tmavá obočí. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky
Oxidační barvy BeautyLash Power-Brow. Foto: www.beautylash.cz

Pro oslnivý lesk

Oči už jsou krásně zvýrazněné a je jen na nás, zda přibalit na dovolenou ještě stíny nebo linky pro slavnostnější příležitosti. Ovšem jednu pomůcku bychom si určitě zapomenout neměly – a sice speciální kondicionér na řasy a obočí, který jim dodá dokonalý lesk!

„Kondicionéry na řasy a obočí dokážou obočí i řasy dlouhodobě vyživit, zvlhčit a dodat jim dlouhotrvající lesk. Skvělou službu vám pak kondicionér prokáže právě v případě, když máte obočí a řasy čerstvě nabarvené, protože ochrání barvu a předejde jejímu blednutí,“ vysvětluje působení a účinky moderního přípravku Martin Janeček ze společnosti BeautyLash.cz.

Beautylash_kondicioner_na_rasy_oboci
Kondicionér a styling gel na řasy a obočí 3 v 1. Foto: www.beautylash.cz

Vyzkoušejte: BeautyLash Kondicionér a styling gel na řasy a obočí 3 v 1 obsahuje účinné složky, díky nimž budou řasy i obočí dlouhodobě vyživené, zvlhčené a získají dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí ochrání barvu a předejdou jejímu blednutí. Průhledný gel rovněž zafixuje obočí do požadovaného tvaru. Přípravek je navíc certifikovaný jako veganský, proto nemusíte mít žádné obavy, i když máte citlivou pokožku. BeautyLash Kondicionér a styling gel na řasy a obočí 3 v 1 koupíte na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*