Nahraďte letní make-up perfektním obočím!

Léto ještě zdaleka nekončí a make-upu sice nanášíme minimum, přesto je oblast, která, když se zvýrazní, neubere našemu obličeji na přirozenosti, a přitom ho nenápadně zkrášlí. O čem, že je řeč? O našem obočí a jeho barvení!

BeautyLash6

Barvení obočí dnes není žádný problém. Zvládnete to za chvíli, z pohodlí domova, jednoduše a samy. Není se čeho bát, naopak: efekt bude obrovský! I bez použití jakéhokoliv make-upu budete pořád vypadat upraveně, obličej bude výrazný a nezapomenutelný…

Pokud si jinak i v parných dnech musíte obočí domalovávat, zbavíte se nepříjemného pocitu a obav z rozmazání tužek a dalších kosmetických přípravků.

Barvy na obočí se navíc nerozmazávají a jsou voděodolné, což nyní – více než v jakékoliv jiné roční době – jistě oceníte…

Barvy na obočí pro citlivou pleť, nebo výrazné oxidační?

Tak, jdeme na to! Vybírat si dnes můžete z mnoha značek barev na obočí. Ideální však je sáhnout po takových, které nabízejí ucelený program domácí péče o obočí (a ideálně i o řasy). 

Taková je například rakouská značka BeautyLash. Ta spadá pod rodinnou firmu GW Cosmetics, která je mnoho let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí. BeautyLash pak nabízí hned dvě řady barev pro domácí barvení obočí – oxidační barvy BeautyLash Power-Brow, které vám zaručí skutečně výrazný efekt, a klasické barvy BeautyLash pro citlivou pokožku.

Zamyslete se tedy nejprve nad těmito otázkami:

1. Jak citlivá je vaše pokožka?

2. Jak husté je vaše obočí?

3. Jak výrazné barvy chcete dosáhnout?

Obočí jako ze salonu

BeautyLash Power-Brow jsou oxidační barvy a dosáhnete s nimi stejně výrazného vzhledu jako při barvení obočí v salonu. Jejich kouzlo spočívá v tom, že se jedná o tzv. oxidační barvy, kdy se barevný pigment prostřednictvím oxidantu dostává přímo do struktury chloupku obočí. A právě díky tomu je pak výsledná barva výraznější než u běžných barev na obočí. 

Barvy BeautyLash Power-Brow obratem promění nevýrazné či létem vybledlé obočí ve skutečné Power-Brows a vydrží krásné až 6 týdnů.

Při výběru barvy je vždy dobré sáhnout po stejném odstínu, jako jsou vaše vlasy, a maximálně jednom odstínu tmavším, než je vaše obočí. U BeautyLash Power-Brow si můžete vybírat hned ze 3 odstínů: tmavě hnědá, hnědočerná a světle hnědá.

Koupíte je na www.beautylash.cz za 267 Kč. 

beautylash_barvy_klasik_02_websizeNabarvěte obočí i řasy najednou!

Pro citlivější pleť a ty, kdo mají rádi veganské produkty, tu pak jsou klasické BeautyLash barvy na řasy a obočí „sensitive“. Obočí díky nim získá jasnou konturu, dá vyniknout očím, a přitom bude vypadat maximálně přirozeně. 

Obsažené barvivo tvoří extrakty z rostlin, a je tak k pokožce velmi šetrné. Barevné pigmenty se nedostávají přímo do struktury chloupku, ale celý ho obalí. Jsou tak vhodné pro citlivou pokožku i obočí, kde už nějaký ten chloupek chybí. Obočí tak totiž získá plnější vzhled. 

S klasickými barvami BeautyLash si navíc můžete barvit nejen obočí, ale i řasy, které tak budou vypadat hustší, silnější a celkově zdravější. 

I tady si můžete vybírat ze tří odstínů: černé, tmavě hnědé a hnědé. Klasické barvy BeautyLash koupíte na www.beautylash.cz za 267 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*