Návod na trendy obočí – hitem je Baby Brows

Baby Brows, tak se jmenuje nejnovější trend v úpravě obočí. A jak takové obočí vypadá? Mělo by připomínat obočí dětí, tedy být co nejvíc přirozené, výrazné a široké. Tady je návod, jak si takové obočí vytvořit, i když vám nějaký ten chloupek chybí, nebo právě nevládnete pinzetou…

uprava_oboci_refectocil_pohodarky
Obočí by mělo být co nejvíc přirozené, výrazné a široké. Foto: www.refectocil.cz

Baby Brows dostaly do povědomí veřejnosti supermodelky Hailey Bieber a sestry Gigi a Bella Hadid. Napodobovat je začaly dívky a mladé ženy po celém světě a dnes je Instagram plný fotek s tímto trendem. Pokud chcete být taky in, tady je návod, jak mít obočí podle současných trendů, a jak mu malinko pomoct k růstu, hustotě i výraznosti.

Místo domalovávání si nechte obočí znovu narůst

Pokud nemáte právě husté obočí, nebo vás v něm trápí mezery (třebas po letitém vytrhávání), a potřebujete nějaký ten chloupek přidat, nesahejte po tužkách a dalších podobných kosmetických pomůckách, s jejichž pomocí byste obočí každé ráno složitě dokreslovaly. To už je out. Místo toho si pořiďte speciální sérum, jímž podpoříte růst obočí. Na trhu je jich spousta, ale rozhodně vybírejte z těch, která obsahují přírodní látky a růst obočí aktivují přirozenou cestou! Jedním z nejoblíbenějších a nejefektivnějších jsou dnes ta séra, jež obsahují unikátní látku získanou z karibského korálu Plexaura Homomalla, neboli Trsovníku lékařského. Takový je například RefectoCil Lash&Brow Booster, jenž byl díky své vysoké účinnosti původně nabízen pouze prostřednictvím kosmetických salonů, a i dnes stále patří mezi nejprodávanější růstová séra v těchto salonech. Jeho účinnost byla ověřena klinickými studiemi akreditovaného německého institutu Dermatest.

A pozor: použít ho můžete nejen na zahuštění obočí, ale také pro větší délku a objem řas! Koupíte ho na www.beautylash.cz za 1 640 Kč.

refectocil_brow_booster_open
RefectoCil Lash&Brow Booster. Foto: www.beautylash.cz

Barva podpoří dojem hustého obočí

Máte mdlé, nevýrazné obočí? Podpořte jeho barvu, čímž vytvoříte dojem hustého a výrazného obočí. Nabarvené obočí dá efektně vyniknout očím, a přitom nepůsobí uměle – naopak zdůrazní jeho tvar a dodá mu potřebnou konturu. Vyzkoušet můžete například barvy na obočí BeautyLash Power-Brow od rakouské rodinné firmy GW Cosmetics, která je již řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí. BeautyLash Power-Brow jsou tzv. oxidační barvy – barevný pigment se prostřednictvím oxidantu dostává přímo do struktury chloupku obočí, a díky tomu je výsledná barva výraznější. Vše je přitom jednoduché, rychlé (hotovo máte za několik minut) a vybírat si můžete z tmavě a světle hnědého odstínu, aby byl výsledek co nejpřirozenější. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží až šest týdnů. Barvy BeautyLash Power-Brow koupíte na www.beautylash.cz za 247 Kč.

andmetics_depilacni_pasky_na_oboci_pro_zeny_WEBSIZE
andmetics Brow Wax Strips. Foto: www.andmetics.cz

Krásný tvar jediným trhnutím

Dvakrát měř, jednou řež – to platí u obočí dvojnásob. Nic totiž není horší než vytrhat příliš mnoho chloupků obočí… Baby Brows fandí obočí přirozenému, hustému, ale je pravda, že ze spodní strany, do víčka, mu většinou musíme malinko pomoct. Pokud nevládnete pinzetou, můžete vyzkoušet depilační pásky na obočí andmetics Brow Wax Strips. Vytvarujete je do perfektního oblouku, kdy ⅔ směřují nahoru a ⅓ dolů. Jediným trhnutím se tak zbavíte chloupků, které se objevují mimo linii spodní části obočí. Speciálně vyvinuté depilační pásky andmetics je odstraní rychle a jednoduše i s kořínky, jelikož jsou vytvarovány přesně pro obočí. A nemusíte se bát bolesti! Depilační pásky andmetics Brow Wax Strips působí na bázi studeného vosku, který je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk, nebo vytrhávání jednotlivých chloupků. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*