Nový trend: Obočí ve tvaru peří – vyzkoušíte, nebo odsoudíte?

Poslední dobou dominuje světu stylingu husté a výrazné obočí. Objevují se ale také trendy, které prostě nepřehlédnete! Obočí upravené do tvaru peří s pěšinkou uprostřed rozpoutalo nedávno válku na Instagramu i dalších sociálních sítích.

Finská vizážistka Stella Sironen se vyfotila s rozčepýřeným obočím ve tvaru vrabčího hnízda s pěšinkou uprostřed a rozpoutala tak obrovskou vlnu diskuze.

Beauty blogerky z celého světa si buď tento trend okamžitě zamilovaly, anebo ho naopak odsoudily. Ať už je váš názor jakýkoliv, rozhodně stojí tento trend za povšimnutí, nemyslíte?

Jak obočí ve tvaru peří dosáhnout?

1. Styling je docela jednoduchý a nezabere vám více, než pár minut: Stačí chloupky na obočí sčesat na stranu tak, aby uprostřed vznikla pěšinka.

2. Pro zvýraznění efektu ptačího peří ještě obočí přetřete bezbarvou řasenkou anebo ještě lépe bude fungovat gel na obočí, který navíc vše dobře zafixuje. Zmíněná vizážistka odvážně zvolila lepidlo, tomuto kroku se ale raději vyhněte.

3. Nakonec podpořte tento extravagantní trend ještě výrazným líčením. Nebojte se sáhnout například po modré řasence a pastelových růžových stínech, stejně jako to udělala Stella Sironen, anebo naopak použít růžovou řasenku a světle modré stíny.

Blogerky si tento trend přizpůsobily každá po svém: Chloupky na obočí si sčesávají různě přes sebe a někdy je dobarvují nebo různě zdobí.

Někomu tento trend může připadat přehnaný a nevkusný, jiní zase oceňují jeho originalitu.

Nejspíše takhle do práce nepůjdete, na party ale můžete být nepřehlédnutelnou královnou parketu…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*