Trpíte řídkým obočím? Jeho růstu pomůže karibský korál

Kdysi módní uzounké oblouky obočí způsobily, že dnes mnoho žen denně řeší otázku, jak jej domalovat, aby působilo přirozeně. Za chybějící chloupky v obočí často může i užívání léků nebo hormonální změny. Vítanou pomocí jsou proto boostery pro růst obočí, s nimiž lze dosáhnout dokonale přirozeného vzhledu.

Beautylash_Brow_Booster_pohodarky.cz
Aplikace boosterů na obočí je jednoduchá. Prostě nanesete linku neviditelné barvy… Foto: Beautylash.cz

„Kvalitní séra na obočí dokážou znovu obnovit růst obočí i tam, kde již léta nerostlo. Tím, že aktivují vlasové folikuly znovu k růstu, je velká šance, že i do tenka vytrhané obočí znovu naroste do původního objemu a přirozeného tvaru. V poslední době se největší oblibě těší séra s vysoce účinnou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil, což je výtažek ze vzácného karibského korálu Trsovníku lékařského.

Ostatně účinky této jedinečné látky využívají v současnosti ve velkém také vědci. Největší výhoda spočívá v tom, že tuto bioaktivní látku naše tělo vstřebává mnohem rychleji a lépe než látky vytvořené uměle. Proto se i žádoucí efekt – hustší, silnější a zdravější obočí – dostaví velmi brzy,“ říká Martin Janeček, který v České republice zastupuje značku BeautyLash.

Odměna za pravidelnost

Jak bude sérum účinné, to ovšem záleží i na dalších okolnostech, především na tom, jak pravidelně a v jakém intervalu si jej zvykneme aplikovat. Doporučeným postupem je nanášet booster (sérum) denně. Pokud každodenní interval dodržíte, můžete se z „nového“ obočí radovat nejpozději za 6 týdnů. Právě takovou dobu potřebuje ke svému účinkování například námi vyzkoušený RefectoCil Lash&Brow Booster (koupíte na www.beautylash.cz za 1 890 Kč), který právě díky svému složení obsahujícímu klíčovou bioaktivní látku z Trsovníku lékařského dokáže proměnit řídké, slabé nebo příliš razantně vytrhané obočí opět v husté, pružné a přirozeně působící. Booster navíc obsahuje výtažek z aloe vera, který o obočí pečuje a propůjčuje mu krásný lesk.

Beautylash_Brow_Booster_pohodarky.cz
Praktický výsledek používání Beautylash Boosteru na obočí po 10 týdnech. Foto: Beautylash.cz

Pozor na mastná odličovadla!

„Před nanesením séra je nutné důkladně zbavit obočí veškerého make-upu. Ovšem použít můžeme pouze nemastná odličovadla. Pokud by se totiž obočí odlíčilo přípravkem na olejové bázi, nemohla by se účinná látka vstřebat do kůže a proniknout až ke kořínkům. Celá kúra by tak byla naprosto neefektivní,“ upozorňuje Martin Janeček a dodává, že samotná aplikace je velmi jednoduchá –RefectoCil Lash&Brow Booster stačí nanést nejlépe večer po umytí a odlíčení obličeje na místa, na kterých chcete aktivovat růst obočí.

Krása je návyková

Každá z nás by si samozřejmě přála, aby byl účinek séra trvalý a „nové“ krásné obočí už nám vydrželo navždy. Ano, je to možné, ale pouze za podmínky, že si zvykneme používat booster pravidelně. Pokud aplikaci přerušíme, obočí postupně přestane dorůstat. Rozhodneme-li se však dopřát si krásný vzhled obočí na dlouhou dobu, je už postup mnohem jednodušší – jakmile dosáhneme požadovaného vzhledu obočí, stačí už sérum nanášet pouze obden, případně 3x týdně. Pak bude výsledný efekt dlouhodobý a dokonalý.

A co je ještě důležité zdůraznit – při používání námi vyzkoušeného RefectoCil Lash&Brow Boosteru se nemusíte obávat žádných nežádoucích účinků – booster neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*