Oslavte Lash Day: mezinárodní den krásných a zdravých řas!

19. únor je mezinárodním dnem krásných a zdravých řas! Oslavte Lash Day tím, že svým řasám dopřejete skutečně kvalitní péči.

beautylash-barveni-oboci_pohodarky

Toužíte po výrazně delších, silnějších a zářivě krásných řasách? Jejich domácí styling dnes už není nic složitého a přípravků je nepřeberně! A je ideální pro všechny z nás, které chceme mít neustále krásné řasy, ale nechceme ztrácet hodiny v salonech krásy nebo brow barech…

A co je letos in? Vsaďte na dokonalou pleť s nevinným začervenáním na líčkách, výrazné obočí, a především na bohatě zvlněné řasy! Soustřeďte se hlavně na jejich délku a hustotu. Obojího nemusíte dosáhnout jen umělými zákroky zvenčí v podobě nalepovacích řas, ale třeba séry podporujícími jejich růst.

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

Dodejte řasám barvou na dramatičnosti

Beautylash Vegan barva na řasy a obočí černáBarvení řas a obočí se stává zejména pro mladou generaci zcela přirozené. Zároveň je trendem, že ženy a dívky hledají maximálně šetrné barvy, což je pochopitelné – přece jen se jedná o okolí očí, které je velmi citlivé. Vegan produkty tyto požadavky naprosto splňují a vaše obočí a řasy zvýrazní, aniž by působily nepřirozeně.

Jedním z takových produktů je BeautyLash barva na řasy a obočí, která obsahuje pouze rostlinná barviva (nikoli peroxid vodíku), proto je mimořádně šetrná. Velký bonus navíc představuje i zcela jednoduchá aplikace, která trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Koupíte ji na www.beautylash.cz za 247 Kč v odstínech černá, tmavě hnědá a hnědá.

Prodlužte řasy na maximum

Beautylash_serum_na_rasy_a_obociPokud hledáte přírodní cestu anebo máte citlivou pokožku, můžete vyzkoušet v poslední době velice populární veganská séra na růst řas, která už jsou k dostání i u nás. Například veganské BeautyLash sérum pro růst řas je bohaté na rostlinné extrakty, zároveň neobsahuje žádné živočišné složky a není testované na zvířatech. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu, díky nimž jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, a při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po čtyřech týdnech.

Jeho aplikace je navíc velice jednoduchá – nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně jako oční linka. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá řasám patřičnou výživu a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků – neobsahuje žádné hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 697 Kč.

Styling gel a kondicionér 3v1 řasy krásně zregeneruje

Beautylash_kondicioner_na_rasy_obociNový veganský BeautyLash kondicionér na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 jim zajistí výživu, styling i potřebnou ochranu. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Průhledný gel navíc můžete použít i přes den, kdy krásně zafixuje obočí do požadovaného tvaru. Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash 3v1 koupíte na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*