Recenze: Řasenka na obočí od andmetics

Upravené obočí je vždycky in. Jak si má člověk ale vybrat v moři produktů, které se právě na úpravu obočí vynořuje? Pojďme si něco říct o jednom z nich – Brow Mascara od andmetics je totiž malá, ale velmi šikovná. A my máme zcela čerstvé dojmy a zkušenosti, jak ji nejlépe používat – vyzkoušela ji nejmladší redaktorka Pohodářek Míša Havlíčková a tady je její recenze.

Řasenka na obočí – Hot or not?

Když jsem si řasenku na obočí od andmetics pořídila, byla jsem napůl smířená s myšlenkou, že ji zkusím jednou, leknu se toho, co uvidím v zrcadle, načež ji nějak nenápadně zastrčím a budu předstírat, že jsem žádnou řasenku na obočí nikdy neviděla.

Naopak mě ale příjemně překvapila a dnes patří k jedněm z mých každodenně používaných produktů. Za mě je tedy rozhodně tato řasenka jedině hot. A teď trochu detailněji!

Malé balení, velký boost

První věc, kterou určitě oceníte, je malé balení. Řasenka se vám vejde do kapsy džínů, dokonce i do těch malinkých! Je tím pádem ideální pro všechny ženy (i muže!), které mají rády kompaktnost, a přímo žadoní, abyste ji s sebou vzaly na cesty.

Cena se může vzhledem k její velikosti zdát trochu vyšší, stojí 290 korun, ale vydrží vám dost dlouho na to, aby se vám její pořizovací cena vrátila.

Balení má sympatický bílý design, žádná křiklavá divočina, která se snaží přitáhnout pozornost. Tato řasenka na obočí to totiž nepotřebuje a moc dobře to ví. Uvnitř najdete drobný kartáček se štětinkami, žádný plast.

Odstín řasenky pak záleží vyloženě na vaší preferenci. Kvůli tomu, že mé obočí je přirozeně dost tmavé, sáhla jsem také po tmavě hnědém odstínu, k dostání je ale i světle hnědý.

maskara-na-řasy-andmetics

Řasenka na obočí je ideální pro začátečníky

Dobře si pamatuju okamžik, když jsem si poprvé nechala upravit obočí od kosmetičky. Kromě toho, že to bylo až překvapivě bolestivé, jsem si od ní odnesla ještě jednu radu – doporučení, abych si pořídila řasenku na obočí.

Samozřejmě, že jsem té radě asi další tři roky odolávala, protože: “proč bych si, kruci, měla na svoje husté obočí ještě něco patlat?” Musím ale říct, že řasenka na obočí od andmetics mě opravdu překvapila.

Znáte ten pocit, když si koupíte novou řasenku a každá aplikace je tak trochu loterií, protože vám řasy s největší pravděpodobností slepí? U této brow mascary se toho bát nemusíte. Výborně se s ní díky drobnému štětečku pracuje a obočí krásně rozčísne a opravdu zvýrazní. Přitom ale vypadá dost přirozeně.

Řasenka na obočí, která zvýrazní i zakryje

Jak už jsem jednou zmiňovala, s hustotou nebo barvou svého obočí problém nemám. Přesto ale situace u kořene nosu není ideální. Chloupky mi tam rostou všemi směry a jedno obočí mám trochu hustší než to druhé.

Tato řasenka na obočí dokáže chloupky skvěle zkrotit a co víc, dokáže i zakrýt menší nedokonalosti, stejně jako tužka na obočí. Musím přejet přes neposlušné chloupky několikrát, abych je dostala tam, kam chci, ale výsledek je velmi působivý. Nikdy bych netušila, jak velký rozdíl vytvoří.

Andmetics_maskara_pohodarkyDrží se a nepustí

Další plus, které na této řasence na obočí vidím, je její odolnost. Často ji mám na sobě celý den, dokonce i když jdu cvičit. A když se celá udýchaná, rudá a zpocená náhodou zapomenu a podívám se do zrcadla, řasenka je pořád tam, kde má být. Na obočí. Nikde jinde.

Je proto lepší, když si na její odlíčení vezmete odličovací mléka, olejíčky, nebo cokoliv jiného co používáte a budete postupovat stejně, jako když si odličujete řasy. Nesprávným nebo necitlivým odlíčením si totiž můžete zbytečně vytrhat chloupky, čehož se vzhledem k pomalému růstu obočí chceme vyhnout.

Na Pohodářkách už jsme si pro vás připravili článek o tom, jak správně odlíčit oči a řasy, mrkněte na něj. Určitě se stejný princip dá aplikovat i na obočí.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*