Řekněte to očima…

Z celého obličeje jsou právě oči tím, co upoutá pozornost každého, s kým se setkáme. Snadno prozradí naši náladu, ale i únavu nebo stres. Pro kondici očí a jejich okolí existuje řada skvělých pomocníků. Vybrali jsme tři z nich, které můžou posloužit i jako inspirace na originální dárek.    

Beautylash_serum_na_rasy_a_oboci

Veganské sérum na řasy

Veganské BeautyLash sérum pro růst řas je bohaté na rostlinné extrakty, zároveň neobsahuje žádné živočišné složky a není testované na zvířatech. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu, díky nimž jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, a při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po čtyřech týdnech. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas koupíte na www.beautylash.cz za 697 Kč.

Booster pro řasy i obočí

RefectoCil Lash&Brow Booster lze použít na řasy i obočí. Docílíte s ním až o 56 % delších řas, které budou i pružnější a zdravější. Používá se denně před spaním – malé množství nanesete speciálním aplikátorem jako linku na víčka u kořínků řas a na čisté a suché obočí. RefectoCil booster vydrží každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců. Koupíte ho za 1 890 Kč na www.beautylash.cz.

Beautylash_kondicioner_na_rasy_oboci

Kondicionér pro dokonalou regeneraci

Nový veganský BeautyLash kondicionér na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 zajistí výživu, styling i potřebnou ochranu. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Průhledný gel navíc můžete použít i přes den, kdy krásně zafixuje obočí do požadovaného tvaru. Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash 3v1 koupíte na  www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*