Sérum na řasy vás promění v makeupovou minimalistku!

Méně je více. A platí to i při používání make-upu. Svědčí o tom i fakt, že když zadáte hashtag #nomakeup v Instagramu, vyskočí na vás více než 12 milionů příspěvků! A jsou mezi nimi i ty od známých krásek, jako je například Lady Gaga. Pauza od make-upu je rozhodně velkým přínosem pro pleť i pro váš život – jen si vezměte, k čemu všemu můžete využít všechen ten čas, když vám ráno stačí dát si sprchu, obléct se a jít.

BeautyLash_Model_NoMakeUp_PoolRedLips

„Jedinou nevýhodou nošení minima make-upu je, že se můžete cítit tak nějak odhaleně a okolí se může divit vaší neobvyklé bledosti. Méně make-upu však rozhodně ubírá roky – pokud tedy vsadíte na pár pravidel, ušetříte čas a ještě zůstanete déle mladé,“ říká Christine Akbaba, hlavní stylistka značky RefectoCil, světového lídra ve stylingu řas a obočí.

Právě krásné a výrazné řasy a obočí jsou tím, co vyváží tzv. nude style, a naopak ještě více podpoří jeho efekt.
A nemusíte každý měsíc běhat do salonu a utrácet majlant!

Řasy i obočí si zvládnete perfektně a jednoduše upravit i doma. Například s těmito pomocníky:

Vsaďte na nekonečně dlouhé řasy

Beautylash_serum_na_rasy_a_obociChcete mít krásně dlouhé, husté řasy? Vyzkoušejte veganské BeautyLash Sérum pro růst řas. Speciálně vytvořená receptura na přírodní bázi zajistí řasám výživu a péči. Jeho aplikace je navíc velice jednoduchá – nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně jako oční linka. První výsledky se dostaví už po čtyřech týdnech a jeho účinnost spočívá v pravidelnosti. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 740 Kč.

Skutečně šetrné barvy na řasy i obočí

Beautylash_barvy_na rasy-a-obociTrendem je dnes maximální šetrnost k přírodě i vlastnímu tělu. A přesně to splňuje sada BeautyLash pro rychlé domácí barvení řas i obočí, která obsahuje pouze rostlinná barviva (nikoli peroxid vodíku). Velký bonus představuje i jednoduchá aplikace, která trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Koupíte ji na www.beautylash.cz za 297 Kč v odstínech černá, tmavě hnědá a hnědá.

Nebojte se vytrhávání obočí!

Požadovaného tvaru dosáhnete jednoduše a rychle pomocí speciálně tvarovaných depilačních pásek andmetics Brow Wax Strips. Umístíte je podle návodu – a rychle trhnete. Nechtěné chloupky zmizí za sekundu, a to i ty méně viditelné, včetně kořínků. Tajemství spočívá ve správném tvaru pásek (v prodeji jsou jak pro ženy, tak i speciální depilační pásky pro muže) a použití studeného vosku, který je mnohem příjemnější než teplý, nemluvě o nepopulárním vytrhávání chloupků pinzetou. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Jednoduchý styling i výživa

styling-gel-refectocilRefectoCil Styling Gel zajistí nejen to, že vám obočí vydrží po celý den v potřebném tvaru, ale i je dlouhodobě zvlhčí. Použít ho můžete také na řasy, které ochrání a intenzivně vyživí. Jeho složení je veganské a obsažené živiny pomáhají dosáhnout silných, dlouhých, zdravých a zářivě krásných řas a obočí. Navíc pomáhá fixovat neposlušné chloupky obočí tak, aby bylo upravené po celý den. A pokud své řasy a obočí barvíte, gel zároveň prodlouží účinek barvy. Koupíte ho na www.kosmetika-mako.cz za 285 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*