Styling obočí roku 2022? Nedbalá přirozenost!

Jaké jsou trendy pro styling obočí roku 2022? V módě zůstává husté obočí s ještě širšími oblouky, které zvýrazní oči a učiní váš pohled neodolatelný. Ale nesnažte se, aby bylo vaše obočí dokonalé – mělo by vypadat především přirozeně a nedbale. To je hlavní trend tohoto roku! A tady je návod, jak si takové obočí vykouzlit…

RefectoCil_jak_se_líčit_Pohodarky.cz
Současným trendem v líčení je perfektně upravené, výrazné a přitom přirozené obočí. Foto: Refectocil

Zapomeňte letos u obočí na ostré linie a lomené oblouky. Nosit se bude výrazné, úhledné, ale přirozené obočí. Přičemž žádným problémem nebude asymetrie, ba právě naopak!

A zapomeňte také na nadměrné používání nejrůznějších kosmetických pomůcek na obočí. Raději si nechte obočí znovu dorůst a vybavte se kvalitním gelem, který ho zafixuje a nenápadně podtrhne jeho tvar.

Přirozené, upravené, ale bez zbytečného “tlačení na pilu”!

Módní obočí pro tento rok by mělo být přirozené, dobře upravené, ale bez nadměrného lpění na dokonalosti. Působit by mělo spíš jasně a samozřejmě.

Rozhodně dejte přednost přirozené křivce jeho linky bez ostrých úhlů a záhybů. I tady si můžete při jeho úpravě vybírat z několika trendů tohoto roku.

1. Husté obočí s minimálním zaoblením

První variantou, kterou stylisté doporučují, je rovná linie, přičemž obočí necháváme široké a husté s minimálním ohybem.

2. Ideální poměr

Druhá varianta je rovněž rovné obočí, ale směřující jemně ze dvou třetin i více nahoru a jen jeho vnější špička mírně klesá dolů.

3. Boyfriend style

Třetí trendy variantou je pak tzv. boyfriend style obočí, které vypadá co nejpřirozeněji, a ani chloupky nemusí být nijak zvlášť uhlazené, aby jim zůstala maximální volnost.

Jak zahustit obočí

Tohle všechno se možná lehce řekne, a trend bohatého přirozeného obočí je skvělý, ale co když nám nějaký ten chloupek, ať už v důsledku dlouhodobého vytrhávání, nebo z jiného důvodu, chybí?

Pokud máte obočí tenké, a chcete ho mít nadýchanější, existuje nekonečně mnoho způsobů, jak toho docílit – od micro-bladingu po tradiční tužku na obočí.

Refectocil-Lash-Brow-Booster-PohodarkyNejvětší službu vám ale rozhodně udělá kvalitní booster vyrobený speciálně pro podporu růstu obočí. Vyzkoušet můžete například novinku RefectoCil Lash&Brow Booster 2v1, což je sérum nejen na obočí, ale podpoříte s ním i růst řas. Tento přípravek vyrábí rodinná rakouská firma GW Cosmetics, která je řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí.

RefectoCil Lash&Brow Booster byl, díky své vysoké účinnosti, dlouho nabízen pouze prostřednictvím kosmetických salonů, kde i dnes patří mezi nejprodávanější růstová séra. Obsahuje bioaktivní látku Black Sea Rod, získanou z karibského korálu Plexaura Homomalla (Trsovník lékařský), a růst řas a obočí je tak aktivován na zcela přírodní bázi!

Efekt používání tohoto boosteru je podle výrobců viditelný už po šesti týdnech. Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 890 Kč.

Barvení obočí ano, ale “neviditelně”

Další možností, jak obočí vizuálně zahustit, ale nemuset přitom používat každé ráno tužku, je jeho barvení. Tady ovšem vždy vybírejte přípravky určené přímo na barvení obočí, pamatujte, že méně je více a že in je takové obočí, které je přirozené – tedy žádné divokosti ve výrazném ztmavování obočí apod.!

beautylash_barvy_klasik_02_websize

Vyzkoušet můžete například barvy na řasy a obočí BeautyLash, které mají Vegan certifikát a obsahují šetrná rostlinná barviva, tedy žádné oxidanty (peroxid vodíku). Aplikace barvy je snadná, zvládnete ji za pár minut a nabarvení vydrží několik týdnů.
Vybírat si navíc můžete ze tří odstínů, takže určitě najdete ten nejpřirozenější a nejbližší vaší původní barvě obočí. Tmavě hnědý odstín je vhodný na tmavé obočí a řasy. Hnědá varianta dodá teplý odstín hnědé řasám a obočí, které jsou středně až světle hnědé. A na výrazné černé řasy a tmavé obočí je pak vhodná černá varianta.
Tyto barvy koupíte na www.beautylash.cz za 247 Kč.

A na závěr jemný dotek kondicionéru

Beautylash_kondicioner_na_rasy_obociVšechny trendy jsou nám ovšem k ničemu, pokud o své obočí pravidelně nepečujeme. Když se o něj budeme správně starat, zůstane zdravé, lesklé a hydratované. V tom všem vám může pomoci kvalitní kondicionér určený na obočí.
Vyzkoušet můžete například BeautyLash Styling gel, který splňuje hned tři funkce kvalitního kondicionéru najednou: obočí vyživí, ochrání a dodá mu patřičný tvar, a stejně tak i řasám.

Účinné složky, které obsahuje, zajistí obočí i řasám také náležité zvlhčení a dlouhotrvající lesk. Tento přípravek je navíc certifikovaný jako veganský a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*