Styling řas a obočí – 5 top beauty trendů

Kterých 5 trendů je v make-upovém stylingu i n? Spousta barev a lesků, vysoce lesklých vzhledů. Od rtěnky až po řasy se můžeme těšit na pořádně veselou sezonu!

prodluzovani_ras_pohodarky
Prodlužování řas jde i přirozenou cestou, nemusíte hned nalepovat trsy!

1. Kitten eyes

Tento trend bychom mohli uvést jako “oči koťátka”, právě to je totiž jeho cílem. Vytvořit s minimálním úsilím “wow” efekt jemného a něžného vzhledu. Na rozdíl od trendu velkých “kočičích” očí v minulosti, je ovšem tento menší, úhlednější, méně dramatický a jemná linka s “ocáskem” se drží nenápadně u vnějšího koutku oka. Potřebovat tedy budete tužku s jemným hrotem, nebo tekuté oční linky.

Náš tip, jak na to: Začněte u horního vnitřního koutku oka. Namiřte špičku k uchu a táhněte linku co nejblíže oka podél víčka až k jeho kraji. Nakonec vytvořte nahoru se mírně zvedající ocásek, jako by už jen lehkým, co nejjemnějším dotažením linek do ztracena.

beautylash_barvy_klasik_02_websize

2. “Napumpované” řasy

S okem kotěte budou letos skvěle ladit bohaté a dlouhé řasy. Můžete sáhnout po řasence, ovšem efektu objemem doslova “napumpovaných” řas docílíte také díky barvě na řasy, která má navíc mnohé další výhody!

Náš tip: Barvy na řasy a obočí BeautyLash s vegan certifikátem neobsahují žádné oxidanty, ale rostlinná barviva, jako je řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská apod. Jsou velmi šetrné, aplikace je snadná a rychlá.

Barevné pigmenty proto chloupky krásně obalí, takže i řídké obočí bude po nabarvení působit plnějším a hustším dojmem. Balení vystačí na 8 použití. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží několik týdnů. Na výběr je černý, hnědý a tmavě hnědý odstín. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

A pozor: S těmito barvami můžete nabarvit zároveň řasy i obočí!

3. Baby Blush

Baby blush neboli dětská tvářenka je jedním z hlavních “the must” tohoto podzimu. Váš obličej totiž bude díky tomu působit svěže a mladistvě.

Náš tip: Pamatujte na to, že v této sezoně bude více “in” broskvový odstín (je vhodnější pro světlejší tóny pleti i pro ty, které jsou náchylné k zarudnutí) než růžová tvářenka, a že méně je vždycky více.

4. Rtěnka slaví návrat

Pusťte se rovnou do vytvoření krásně úhledných a plných rtů, ideálně korálové barvy. Nebojte se tužek, rtěnek ani lesků. V letošním podzimu je vše povoleno!

beautylash_power_brow_hnedo_cerna_07_websize

5. Výrazné a přitom přirozené obočí

Naši pětici make-up trendů tohoto podzimu uzavírá obočí. To by mělo být co nejpřirozenější, s minimálními zásahy do jeho úpravy, ale přitom výrazné. Zapomeňte proto na pinzety, a pokud vám sem tam chybí nějaký ten chloupek, nebo potřebujete vyšisované obočí po létě zvýraznit, sáhněte po barvách na obočí.

Náš tip: Nová řada veganských barev na obočí BeautyLash Power-Brow zajistí stejný efekt jako ze salonu a nabarvit obočí zvládnete z pohodlí domova a rychle sami. Tyto oxidační barvy vyrábí rakouská firma GW Cosmetics, která je světovou jedničkou v oblasti stylingu řas a obočí.

A jak to funguje? Barevný pigment se prostřednictvím oxidantu dostane až do struktury chloupku obočí a nevýrazné nebo vybledlé obočí tak v několika snadných krocích proměníte ve skutečné Power-Brows! Vydrží vám až šest týdnů, barva se nerozmazává a je voděodolná. BeautyLash Power-Brow koupíte ve třech odstínech: tmavě hnědém, světle hnědém a hnědočerném. Koupíte je na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*