Trendem roku 2018 bude Nude look!

Hvězdy jako Jennifer Aniston, Julia Roberts nebo Alicia Keys udávají tón líčení roku 2018. Trendy bude tzv. Nude look. A stylistky radí: Ať už se ocitnete na červeném koberci v Hollywoodu, na módních molech nebo v kanceláři či na party, pamatujte – nová mantra pro tento rok zní: méně je více.

Beautylash_Stylinggel

„Po dlouhá léta vládla v make-upu sladká červená a doutnající kouřová, zkrátka vše ve stylu drama. Letos je ale všechno jinak a je zde prostor pro přirozenost, nevinnost, zkrátka Nude look,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. Díky své práci pro jednu z předních světových značek v oblasti péče o řasy a obočí sleduje současné světové trendy a přenáší je k nám do Čech. A jak tedy docílit Nude looku? Letos skutečně platí, že v jednoduchosti je krása, ale i ta má svá pravidla.

1. Pečujte o svou pleť

Trendy je minimum make-upu a kvalita pleti je tedy naprosto zásadní. Ráno i večer ji perfektně vyčistěte a jednou za měsíc nezapomínejte na návštěvu kosmetického salonu.

2. Lehký podklad

Na perfektně vyčištěnou pokožku naneste lehký podklad v podobě BB nebo CC krému a pomocí korektoru zamaskujte případné nedokonalosti pleti.

3. Základem úspěchu jsou krásné řasy

Na trhu je spousta dokonalých i méně dokonalých řasenek, pokud máte problém s délkou nebo objemem řas, můžete sáhnout po růstových sérech. Oblíbenou novinkou celebrit je však tzv. trvalá na řasy. Ta se používala už dříve, ale její efekt zdaleka nebyl takový, jaký jste očekávaly, aplikované látky často pálily… RefectoCil přišel s novou trvalou na řasy, jejíž aplikace je jednoduchá, rychlá a díky šetrným a výživným látkám nikde nic nepálí. Řasy natočí a dokonale vytvaruje všechny jejich délky. Krásná bez řasenky pak budete až 6 týdnů.

4. Místo divokých stínů perfektně upravené obočí

Podstatou Nude looku je perfektně upravené a zvýrazněné obočí. „Lidé často zapomínají, že oči a obočí jsou klíčem ke zvýraznění obrysů obličeje. Hlavním trendem roku 2018 je to, že barva obočí by měla ladit s barvou vlasů nebo být v rozpětí maximálně o dva odstíny tmavším,“ upozorňuje Martina Košťálová.

Sladění obočí v tónu s vlasy bychom měli vždy nechat na odborníkovi. „RefectoCil nabízí například osm základních barev, které lze vzájemně kombinovat. Jejich účinek vydrží až šest týdnů. Vyškolení odborníci v salonech, kadeřnictvích nebo přímo v Brow barech přesně vědí, jak barvu namíchat k vašim vlasům i jak obočí následně upravit, aby nejen skvěle vypadalo, ale také zůstalo přirozeně rostlé a zdravé,“ radí Martina Košťálová a dodává poslední radu na závěr: „Pokud razantně změníte barvu svých vlasů, myslete i na změnu svého obočí! Zaslouží si to a sladění obou se ve vašem finálním total looku rozhodně vyplatí!“

Novinky, s nimiž docílíte dokonalého obočí:

andmetics_depilacni_pasky_na_obociDepilační proužky na obočí RefectoCil Brow Styling Strips ocení všichni, kdo nejsou v trhání obočí profíci. Unikátní depilační proužky na obočí se přizpůsobí každému tvaru a zajistí jeho dokonalý vzhled: 2/3 stoupající, 1/3 klesající, čímž se oko otevře a vznikne optický efekt liftingu. Umístění depilačních proužků je díky značkám velice jednoduché a nechtěné chloupky se odstraní už od kořínků. Balení obsahuje 30 párů depilačních proužků na obočí + 30 párů pomocných proužků na depilaci chloupků v obličeji a koupíte ho na www.refectocil.cz za 1 290 Kč.

Pudrové stíny na obočí

andmetics_brow_powder_trioJsou největším hitem v módním stylingu, zejména u mladé generace. Jejich aplikace je jednoduchá, rychlá a vše vypadá naprosto přirozeně. Vyzkoušejte třeba andmetics Brow Powder Trio, které obsahuje tři barevné odstíny: světle, středně a tmavě hnědou. Hodí se pro všechny typy pleti a pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech, protože mají lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí na jedné straně a kartáčkem pro aplikaci barvy na straně druhé. Andmetics Brow Powder Trio koupíte na www.andmetics.cz za 490 Kč.

Barvení řas a obočí zvládnete doma za pár minut!

beautylash_sensitive_sada_pro_barveni_ras_a_obociPotřebují vaše řasy barvu, ale také dodat trochu na objemu a lesku? A co obočí? Nerozčiluje už vás to věčné ranní postávání před zrcadlem a jeho domalovávání, aby získalo na výraznosti a tvaru? Obojí krásně zvýrazníte se sadou BeautyLash Sensitive, s níž můžete barvit řasy a obočí snadno, šetrně a rychle. Jedno balení vystačí na 8 použití, barva vydrží až 6 týdnů a vybírat si můžete ze tří odstínů (černá, středně hnědá a tmavě hnědá), takže můžete barvu obočí perfektně sladit s odstínem svých vlasů. BeautyLash Sensitive koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Řasy jako mrkací panenka
beautylash_rustove_serum_na_rasyMálokterá žena má takové řasy, které by měly náležitý objem i délku. Nejrůznější řasenky, umělé prodlužování či nalepování řas řeší tento problém jen na chvíli. Vyzkoušejte séra a boostery na řasy, které je zahustí, prodlouží, aplikace je jednoduchá a zvládnete ji v pohodě doma. Kvalitní séra obsahují i pečující a zvlhčující složky, jako jsou vitamíny, peptidy a další důležité „živiny“ pro řasy. Například BeautyLash Růstové sérum na řasy obsahuje unikátní peptidovou kombinaci aminokyselin a mastných kyselin Sympeptide X-lash. A právě díky nim jsou řasy brzy výrazně delší a hustší. BeautyLash Růstové sérum koupíte na www.beautylash.cz za 750 Kč.

Podpořte růst obočí boosterem
beautylash_eyebrow_booster_serum_pro_rust_obociV módě je přirozeně husté upravené obočí. Pro mnohé ženy se to může ale zdát jako nedostižný sen, protože mají obočí příliš řídké, ať už přirozeně, vlivem hormonálních změn, anebo důsledkem přílišného vytrhávání. Pro ty je tu novinka v podobě boosterů na obočí, které podporují jeho růst. V současné době slaví největší úspěchy ty, které obsahují výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského, který aktivuje jeho růst. Právě tuto bioaktivní látku obsahuje i BeautyLash Eyebrow Booster. První viditelné výsledky se dostavují už po šesti týdnech a po deseti týdnech je obočí výrazně hustší, silnější a zdravější. BeautyLash Eyebrow Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 900 Kč.

TAJNÝ TIP POHODÁŘEK: Další užitečné rady, jak na úpravu řas a obočí, najdete na videích RefectoCil Akademie zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*