Tři trendy roku 2018 pro perfektní make-up

Jaké trendy v make-upu budou letos in? Podle těch nejšpičkovějších stylistů v oblasti krásy máme rozhodně vsadit na plné obočí, co nejdelší řasy a pozor: na oční linky!

Prodlužování-řas-pohodářky
V kurzu je plné obočí, co nejdelší řasy a oční linky na všechny způsoby. Foto: RefectoCil

Plné obočí

Přirozeně plné obočí se těší oblibě celý poslední rok a tento trend bude ještě pokračovat. Dál ho budou na přehlídkových molech nosit celebrity jako jsou Cara Delevingne, Lily Collinsová či DuaLipa. Protože mnoho žen ale není přirozeně obdařeno hustým tmavým obočím, odborníci na krásu hledají způsoby, jak jim pomoct. V kurzu je forma permanentního make-upu Microblade, kdy vám odborník vytetuje na kůži přímo jednotlivé „chloupky“ obočí. Velké oblibě (a prodejům) se také ale těší nejrůznější řasenky, pudrové stíny na obočí (jedny z nejvíce in jsou pudrová tria, která zvládnou doplnit každou barvu obočí) , ale také barvy na obočí (ideálně s označením Sensitive) a růstová séra na obočí!

Prodloužené řasy

Nejnovější trend krásy spočívá v délce řas, které si mnohé ženy prodloužují. Falešné řasy nalepují na jednu noc, často volí řasy nalepovací, které chodí pravidelně doplňovat (a co si budeme říkat, za parádu tady často platí ztrátou řas svých vlastních), na trhu najdete snad nejvíce řasenek nejrůznějších tvarů i barev a velký výběr máme také z sůstových sér a boosterů, mezi nimiž vedou v účincích ty, které obsahují trsovník lékařský.

Chic oční linka

A třetí trend si už vyžaduje trochu cviku… Spočívá totiž ve velkém návratu očních linek! Mnoho žen je vykresluje do klasického kočičího oka, další volí retro okřídlené oční linky a další hledají módnější vzhled, kdy kreslí linku nad okem přerušovaně, nechávají jim prostor bez stínů apod. Apousta stylistů make-upu si hraje také s barevnými linkami, které nejsou černé jako uhlí, ale volí chladné odstíny jako je modrá, zelená, oblíbená je i fialová a dokonce bílá.

Zde je několik tipů stylistů pro trendy oční linky:

• Používejte pouze spodní víčko

• Oddělené barvy pro vrchní a spodní víčko

• Oční linky rozmažte

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*