Vsaďte v létě na Nude look a výrazné obočí!

Krásná zdravá pleť, dlouhé řasy a především výrazné, ale přitom přirozeně působící obočí, které podtrhne dojem celkové čistoty a svěžesti – tak by se dal přeložit trend make-up stylingu letošního léta. A zde je několik pomocníků, s nimiž toho jednoduše, rychle a z pohodlí domova docílíte.

beautylash_pohodarky

Obočí jako ze salonu vykouzlíte rychle sama

Barvení obočí doma není žádná věda. Zvládnete to sama a během chvilky. A výsledek bude dechberoucí: nová barva na obočí BeautyLash Power-Brow promění jakékoliv obočí během několika snadných kroků ve výrazné brvy s jasnou konturou, která dá vyniknout vašim očím, a přitom nepůsobí uměle. Během pár minut budete i bez nalíčení vypadat skvěle, ať už na dovolené, při sportu nebo v běžném každodenním životě. Barvy BeautyLash Power-Brow vyrábí přední evropský specialista na styling řas a obočí GWCosmetics, který je zárukou té nejvyšší kvality. S novou řadou barev BeautyLash Power-Brow, která má složení pro výrazný efekt barvení, zvládnete vše sama a docílíte výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží až šest týdnů. Je certifikovaná jako Vegan a balení vystačí až na 8 použití. Koupíte ji v odstínech tmavě hnědá a světle hnědá na www.beautylash.cz za 247 Kč.

Power-Brow-Beautylash-Pohodarky

Pinzetám odzvonilo – hitem jsou depilační pásky na obočí!

Depilační pásky na obočí jsou trend, který už objevují i české dívky a ženy. Jejich použití je totiž mnohem jednodušší a rychlejší než zápolení s pinzetou. Depilační pásky andmetics Brow Wax Strips dokáží navíc snadno vytvarovat vysněný perfektní oblouk obočí, který směřuje ze ⅔ nahoru a z ⅓ dolů, dává tak tváři výraz, a dokonce může omladit celý obličej. Depilační pásky jsou vhodné pro všechna obočí. Díky nim se zbavíte všech nežádoucích chloupků – tmavých i světlých, které byste jinak pinzetou jen těžko hledali, a to i s kořínky. Účinně a důkladně, jedním trhnutím. Nemusíte se bát ani bolesti – tajemství depilačních pásek andmetics spočívá v použití studeného vosku, který pokožka lépe snáší, a je příjemnější než teplý vosk nebo vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. Upravené obočí vám vydrží až čtyři týdny. Depilační pásky andmetics Brow Wax Strips koupíte na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

Využijte času a nechte řasy růst

Letního času a uvolněného make-upu můžete také využít k proměně na mrkací panenku a vyzkoušet některé z populárních veganských sér na růst řas. Například to od značky BeautyLash je bohaté na rostlinné extrakty – obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu. Díky nim jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, první výsledky ale uvidíte už po čtyřech týdnech. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 697 Kč.

Rychle upravená na párty i na sport

Trio v péči o krásné řasy a obočí můžete završit BeautyLash veganským styling gelem 3v1. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživí, zvlhčí a dodají jim lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Přes den obočí krásně zafixuje do požadovaného tvaru. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*