Úprava obočí snadno a rychle – vytvořte si domácí Brow bar!

Výrazné a vždy upravené obočí je současným trendem na poli fashion stylingu. Jenže návštěva kosmetičky nebo Brow baru – odborníků na úpravu obočí – se notně prodraží. Vytvořte si proto domácí Brow bar a naplňte ho pomocníky, s nimiž je úprava obočí hračka.refectocil-brow-bar

„Krásné je takové obočí, které je maximálně přirozené. Nesnažte se ho proto měnit příliš, co se týká jeho tvaru nebo i barvy, protože zde platí pravidlo, že obočí by vždy mělo ladit s barvou vašich vlasů,“ říká přední rakouská stylistka Christine Akbaba, která zastupuje značku Refectocil, světového lídra ve stylingu řas a obočí.

Vytvořte si domácí Brow bar:

Úprava obočí není nic složitého. S těmito pomocníky to zvládnete doma sama a za chvilku.

Krok 1: Barvení obočí

Beautylash_barvy_na rasy-a-obociSnadno, rychle a zcela bezpečně nabarvíte obočí s veganskými barvami značky BeautyLash, které obsahují přírodní barviva z rostlin, žádné oxidanty (peroxid vodíku), a jsou tak mimořádně šetrné. Nerozmazávají se, jsou voděodolné a vydrží až šest týdnů.

Vybrat si navíc můžete z několika odstínů: černé, tmavě hnědé a hnědé. S barvami BeautyLash můžete krásně, jednoduše a doma zvýraznit i své řasy! BeautyLash barvy na řasy a obočí koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Praktické video, jak nabarvit obočí krok po kroku, najdete zde.

Krok 2: Úprava obočí

Vytrhávání obočí, to je jedna z věcí, kterých se bojíme nejvíce. Dokážu ho upravit správně? Nevytrhám ho moc? To jsou nejčastější obavy… Všech se zbavíte se sadou na úpravu obočí andmetics Brow Wax Strips, což jsou speciálně tvarované depilační pásky na obočí pro ženy, které vše udělají správně za vás. Jsou totiž navrženy tak, aby vám snadno a rychle vymodelovaly perfektně tvarovaný oblouk obočí, kdy 2/3 směřují nahoru a 1/3 dolů. Právě tento tvar dává tváři výraz, a dokonce může omladit celý obličej.

andmetics_depilacni_pasky_na_oboci_pro_zeny_WEBSIZEDepilační proužky odstraní všechny nežádoucí chloupky – světlé i tmavé – i s kořínky: účinně a důkladně, jedním trhnutím. Nemusíte se bát ani bolesti, protože tajemství depilačních pásek andmetics spočívá v použití studeného vosku, který je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk nebo vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. Upravené obočí tak vydrží po dobu čtyř týdnů. Depilační pásky andmetics Brow Wax Strips koupíte na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Krok 3: Doupravení obočí

Ve většině případů máme hotovo a přirozený look obočí je na světě. V případě, že potřebujete ještě něco malinko doupravit, zde je několik praktických tipů Christine Akbaby, jak na to:

„Pokud se vám některý chloupek nezdá být na svém místě, pamatujte na to, že vytrháváme pouze ty mimo přirozený tvar obočí. Pokud si obočí necháváte dorůst, vytrhávejte jen ty chloupky, které v linii obočí skutečně, ale skutečně, nechcete. Obočí vždy nejprve upravte štětečkem a nikdy ho nevytrhávejte shora, pouze zespodu!“

Krok 4: Styling

styling-gel-refectocilPokud je vaše obočí už zcela dokonalé a není třeba žádných dalších úprav, můžete ho jen zafixovat – například veganským RefectoCil Styling gelem. Použít ho můžete jak na obočí, tak i na řasy. V obou případech zajistí dlouhodobé zvlhčení, vyživí je, prodlouží efekt barvy a navíc pomáhá fixovat neposlušné a nepoddajné chloupky obočí tak, aby bylo upravené po celý den. Koupíte ho na www.kosmetika-mako.cz za 285 Kč.

Andmetics Brow Powder trioChybí-li vám v důsledku dlouhodobého trhání obočí sem tam nějaký chloupek, není nic snazšího než obočí pomoct. Například paletkou na obočí andmetics Brow Powder Trio, která obsahuje tři barevné odstíny pro každý typ pleti: světle, středně a tmavě hnědou. Všechny mají lehký olivový tón, aby nedocházelo k nežádoucímu načervenalému nádechu, a můžete je použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat. V sadě najdete praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí a kartáčkem pro aplikaci barvy. Paletku koupíte na www.andmetics.cz za 390 Kč.

Andmetics maskara na oboci3
Maskara na obočí ho krásně zafixuje.

Dalším řešením, které obočí nejen zvýrazní, ale dodá mu také objem a udrží ho po celý den v patřičném tvaru, je speciální dlouhotrvající řasenka na obočí andmetics Brow Mascara. Vybírat si můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědé a světle hnědé. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 290 Kč.

Krok 5: Výživa pro obočí každý den

Čím dál více žen si dnes zoufá nad tím, že obočí léta trhaly do tenoučké linky, ale teď by se rády vrátily k jeho původně plnějšímu tvaru. I tady ale existuje jednoduchá pomoc. Stačí si pořídit efektivní sérum, které zase obnoví růst obočí. Pokud se bojíte chemie, můžete vyzkoušet veganské sérum BeautyLash s účinnými přírodními složkami, které neobsahuje hormony ani prostaglandiny. Beautylash_serum_na_rasy_a_oboci

Výživu obočí zajistí účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu a první výsledky uvidíte už za 4 týdny. Sérum je potřeba nanášet 2x denně, ráno a večer, ke kořínkům. A využít ho můžete i na řasy, pro které bylo původně vyvinuto a které nádherně prodlouží a dodá jim na objemu i lesku, stejně jako obočí. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 740 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*