Zapomeňte na řasenku. Vegan barvy vydrží týdny!

Komu by se (a nejen v létě) chtělo trávit čas líčením řas a úpravou obočí? O trvalé nabarvení, dokonalý styling i výživu se postarají moderní veganské přípravky pro jednoduché domácí použití. Navíc bezpečně, bez chemie a plně v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje. Díky barvě, růstovému séru a kondicionéru budou tak řasy i obočí dlouho přirozeně krásné.

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

„Už několik let pozorujeme, jak před letní sezónou stoupá zájem o veganské přípravky určené k úpravě řas a obočí. Není divu, jedna aplikace barvy BeautyLash se postará o to, že řasy a obočí vydrží přirozeně krásné několik týdnů, takže odpadá nutnost zdlouhavého každodenního líčení. A to se v čase dovolených, koupání a sportování obzvlášť hodí,“ říká Martin Janeček, který v České republice zastupuje rakouskou značku BeautyLash. Zároveň zmiňuje ještě jeden nový trend.

„Stále více lidí se zajímá o složení kosmetických přípravků a požaduje ty, které jsou bez chemie, bezpečné a pocházejí z rostlinných zdrojů. Právě taková je veganská kosmetika, kterou poznáte podle loga se zelenou slunečnicí, jež uděluje britská nezisková organizace Vegan Society.“

Když rostliny čarují

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

Koho by napadlo, že byliny, jako je třeba řebříček obecný, měsíček lékařský, třezalka tečkovaná, anebo zelený čaj, hortenzie, škumpa čínská, světlice barvířská, či extrakt z kaštanu nebo červeného vína, jsou vlastně rostlinná barviva, která tvoří vegan barvy BeautyLash určené na řasy a obočí?

„Moderní ženy a dívky hledají maximálně šetrné barvy, protože dobře vědí, jak je okolí očí citlivé. Všechny produkty BeautyLash tyto požadavky beze zbytku splňují. Výhodou navíc je, že řasy a obočí zvýrazní, aniž by působily jakkoli nepřirozeně,“ upozorňuje Martin Janeček.
BeautyLash barva na řasy a obočí obsahuje rostlinná barviva (nikoli peroxid vodíku), proto je mimořádně šetrná. Jednoduchá aplikace trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Koupíte ji na www.beautylash.cz za 297 Kč v odstínech černá, tmavě hnědá a hnědá.

Tajemství dlouhých a hustých řas

Beautylash_serum_na_rasy_a_oboci

Skvělou podporu pro dobrou kondici řas představuje Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu a jeho aplikace je velmi snadná. Nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně, jako když používáte oční linku.

„Díky složení bohatému na rostlinné extrakty budou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, ale při pravidelném používání se první výsledky dostaví už po čtyřech týdnech,“ vysvětluje Martin Janeček s tím, že pro udržení výsledku je vhodné používat sérum soustavně.

Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá řasám patřičnou výživu bez nežádoucích účinků – neobsahuje totiž hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Koupíte jej na www.beautylash.cz za 740 Kč.

Přirozenost a lesk

Beautylash_kondicioner_na_rasy_oboci

Řasy a obočí budou ještě hezčí, pokud neztratí svůj přirozený zdravý lesk. Proto je důležité dopřát jim vhodnou výživu, samozřejmě ve vegan stylu. „Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash obsahuje účinné přírodní složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživí a dodá jim dlouhotrvající lesk. Prospěšný je také u barvených řas a obočí, protože ochrání barvu a zabrání jejímu blednutí,“ říká Martin Janeček.

Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash má vegan certifikaci a hodí se i pro citlivou pokožku. Tenhle praktický průhledný gel vám pomůže „ukáznit“ nepoddajné obočí a zachovat jeho maximálně přirozený vzhled. Zároveň je ideální pro použití na tužku nebo pudr na obočí pro zafixování tvaru. Koupíte jej na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*