Zvažujete permanentní make-up? Nejprve vyzkoušejte těcho 5 věcí!

„Možná jsem to přehnala.“ To je věta, kterou by žádná žena nechtěla vyslovit poté, co se odváží nechat si vytvořit permanentní make-up obočí. Cesty zpět není. Minimálně několik let, než obočí začne blednout… Než se tedy rozhodnete, vyzkoušejte těchto 5 věcí, které vám zaručí efekt výrazného obočí s minimem práce i rizika.

1. Nechte obočí znovu narůst

Refectocil-Lash-Brow-Booster-Pohodarky

Máte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Trápí vás v něm mezery? Nezoufejte. Hustotu obočí znovu obnoví speciální séra a boostery, které podporují jeho růst. Velice populární jsou v poslední době ty, které obsahují bioaktivní látku Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tedy vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. V maximální míře ji najdete například v RefectoCil boosteru, který je možné používat na řasy i obočí, a jehož výsledky uvidíte už po šesti týdnech používání. Nanáší se denně před spaním – malé množství nanesete speciálním aplikátorem na čisté a suché obočí. RefectoCil booster vydrží každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců. Koupíte ho na www.beatuylash.cz za 1 890 Kč.

2. Barvěte se vegansky

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

Dalším současným trendem jsou veganské přípravky určené na úpravu obočí. Veganský certifikát tak má například BeautyLash barva na řasy a obočí, která obsahuje barviva z rostlin (řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortenzie, škumpa čínská, třezalka tečkovaná, extrakt z ořechu, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, drmek obecný, extrakt z červeného vína), ale žádné oxidanty, jako je třeba peroxid vodíku. Je tak velice efektivní, a přitom šetrná. Obočí s ní nabarvíte velice jednoduše, z pohodlí domova a za pár minut, přičemž barva vydrží několik týdnů. Koupíte ji v několika odstínech (černý, tmavě hnědý a hnědý) na www.beautylash.cz za 297 Kč. Balení vystačí na 8 použití.

3. Hit je pudr na obočí

andmetics_brow_powder_trio

Velice nenásilně působí také pudrové barvy, jimiž můžete obočí zvýraznit. Například paletka andmetics Brow Powder Trio obsahuje tři barevné odstíny pro všechny typy pleti: světle, středně a tmavě hnědý. Pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Všechny mají lehký olivový tón, aby nedocházelo k nežádoucímu načervenalému nádechu. Sada obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro nanesení barvy na jedné straně a kartáčkem pro vytvarování obočí na straně druhé – aplikace je tak velmi jednoduchá. Paletku koupíte na www.andmetics.cz za 390 Kč.

4. Maskara nejen na řasy

 

Andmetics maskara na oboci3

Miniaturní řasenka, která se vejde i do té nejmenší kabelky, to je andmetics Brow Mascara. Tato speciální řasenka na obočí uspokojí všechny minimalistky i cestovatelky, a navíc umí skutečně divy. Obočí zvýrazní, dodá mu barvu, tvar i objem a vybírat můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědého a světle hnědého. Nanáší se stejně jednoduše jako řasenka na řasy a obočí vám vydrží krásně upravené po celý den. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 290 Kč.

5. Přirozenost je víc než trendy

Je pravda, že současným největším trendem ve světě make-upu je právě úprava obočí. Ale i trendy se mění a nejsou šité na míru každému. Tím současným trendem je naštěstí maximální přirozenost obočí, byť hitem je obočí husté, plné a zkrátka výrazně krásné. Než ale přesně pro takové vyrazíte za odborníky na permanentní make-up, vydejte se do tzv. Brow baru, salonu specializujícího se výhradně na úpravu obočí. Zkušená stylistka dokáže vykouzlit zázraky i z prořídlého obočí s mezerami, a navíc vám jistě ráda poradí, jak obočí upravovat i jak mu pomoct, aby bylo stejně krásné jako to permanentní, ale bez bolestivých zákroků. Spoustu praktických tipů, jak mít krásné obočí, najdete také na našem blogu…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*