Zvažujete permanentní make-up? Nejprve vyzkoušejte těcho 5 věcí!

„Možná jsem to přehnala.“ To je věta, kterou by žádná žena nechtěla vyslovit poté, co se odváží nechat si vytvořit permanentní make-up obočí. Cesty zpět není. Minimálně několik let, než obočí začne blednout… Než se tedy rozhodnete, vyzkoušejte těchto 5 věcí, které vám zaručí efekt výrazného obočí s minimem práce i rizika.

1. Nechte obočí znovu narůst

Refectocil-Lash-Brow-Booster-Pohodarky

Máte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Trápí vás v něm mezery? Nezoufejte. Hustotu obočí znovu obnoví speciální séra a boostery, které podporují jeho růst. Velice populární jsou v poslední době ty, které obsahují bioaktivní látku Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tedy vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. V maximální míře ji najdete například v RefectoCil boosteru, který je možné používat na řasy i obočí, a jehož výsledky uvidíte už po šesti týdnech používání. Nanáší se denně před spaním – malé množství nanesete speciálním aplikátorem na čisté a suché obočí. RefectoCil booster vydrží každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců. Koupíte ho na www.beatuylash.cz za 1 890 Kč.

2. Barvěte se vegansky

Beautylash_barvy_na rasy-a-oboci

Dalším současným trendem jsou veganské přípravky určené na úpravu obočí. Veganský certifikát tak má například BeautyLash barva na řasy a obočí, která obsahuje barviva z rostlin (řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortenzie, škumpa čínská, třezalka tečkovaná, extrakt z ořechu, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, drmek obecný, extrakt z červeného vína), ale žádné oxidanty, jako je třeba peroxid vodíku. Je tak velice efektivní, a přitom šetrná. Obočí s ní nabarvíte velice jednoduše, z pohodlí domova a za pár minut, přičemž barva vydrží několik týdnů. Koupíte ji v několika odstínech (černý, tmavě hnědý a hnědý) na www.beautylash.cz za 297 Kč. Balení vystačí na 8 použití.

3. Hit je pudr na obočí

andmetics_brow_powder_trio

Velice nenásilně působí také pudrové barvy, jimiž můžete obočí zvýraznit. Například paletka andmetics Brow Powder Trio obsahuje tři barevné odstíny pro všechny typy pleti: světle, středně a tmavě hnědý. Pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Všechny mají lehký olivový tón, aby nedocházelo k nežádoucímu načervenalému nádechu. Sada obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro nanesení barvy na jedné straně a kartáčkem pro vytvarování obočí na straně druhé – aplikace je tak velmi jednoduchá. Paletku koupíte na www.andmetics.cz za 390 Kč.

4. Maskara nejen na řasy

 

Andmetics maskara na oboci3

Miniaturní řasenka, která se vejde i do té nejmenší kabelky, to je andmetics Brow Mascara. Tato speciální řasenka na obočí uspokojí všechny minimalistky i cestovatelky, a navíc umí skutečně divy. Obočí zvýrazní, dodá mu barvu, tvar i objem a vybírat můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědého a světle hnědého. Nanáší se stejně jednoduše jako řasenka na řasy a obočí vám vydrží krásně upravené po celý den. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 290 Kč.

5. Přirozenost je víc než trendy

Je pravda, že současným největším trendem ve světě make-upu je právě úprava obočí. Ale i trendy se mění a nejsou šité na míru každému. Tím současným trendem je naštěstí maximální přirozenost obočí, byť hitem je obočí husté, plné a zkrátka výrazně krásné. Než ale přesně pro takové vyrazíte za odborníky na permanentní make-up, vydejte se do tzv. Brow baru, salonu specializujícího se výhradně na úpravu obočí. Zkušená stylistka dokáže vykouzlit zázraky i z prořídlého obočí s mezerami, a navíc vám jistě ráda poradí, jak obočí upravovat i jak mu pomoct, aby bylo stejně krásné jako to permanentní, ale bez bolestivých zákroků. Spoustu praktických tipů, jak mít krásné obočí, najdete také na našem blogu…

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*