Zvyšte na podzim péči o řasy a obočí a vyhnete se jejich vypadávání

Bezstarostné letní období je pryč, a to platí i pro péči o naši pleť, řasy a obočí. Zejména ty dostaly v letních měsících zabrat a zaslouží si speciální péči ještě v době, než nastane tzv. shedding season, tedy podzimní období jejich zvýšeného vypadávání. Ale nebojte se, jde o zcela přirozený proces, jen je dobré se na něj včas a dobře připravit…

styling-obočí-pohodářky
Podzim je obdobím zvýšeného vypadávání řas. Je proto vhodné o ně pečovat, například i používáním růstových sér. Foto: RefectoCil

Podzim a jaro, to jsou tzv. shedding seasons, období zvýšeného vypadávání řas a obočí. Mohou za to změny teplot, které nastávají, a na něž naše ochlupení reaguje (stejně je tomu i u vlasů, které v tomto období vždy trochu prořídnou).

Letní počasí má navíc často za následek, že se více potíme, naše pokožka produkuje více mazu a má snížené zadržovací schopnosti. Řasy a obočí jsou tak samy o sobě jemnější, křehčí a snáze pak i vypadnou. Cyklus růstu řas je stejný, ale chloupky mohou vypadávat dříve a ve větším množství, což můžeme viditelně pocítit. 

Ale pozor: tohle vše je naprosto přirozený proces a není třeba nijak panikařit. Je však dobré se na tento čas náležitě připravit a řasám a obočí trochu pomoct.

Proto se právě na podzim (ale i na jaře) tak zvyšuje zájem o nejrůznější růstová séra na řasy a obočí, která jejich růstový cyklus prodlouží, aby pak vypadaly hustší a delší. 

refectocil-sensitive-barva-na-obočí
Proso, rozmarýn, pšenice… to jsou přírodní životabudiče pro řasy. Foto: Beautylash.cz

Sérum pro růst řas i na tu nejcitlivější pokožku

Pokud jste příznivci maximální přirozenosti, můžete vyzkoušet veganská séra, která obsahují látky podporující růst řas, a přitom jsou určena i pro tu nejcitlivější pokožku.

Například veganské BeautyLash sérum pro růst řas vyniká skvělým mixem účinných rostlinných extraktů, ale přitom neobsahuje žádné hormony ani prostaglandiny či živočišné složky a není testováno na zvířatech.

BeautyLash Sérum pro růst řas funguje na zcela přírodní bázi. Foto: BeautyLash.cz.

Najdete v něm účinné přírodní látky z rozmarýnu, prosa, pšenice, slunečnicového oleje a mnohé další, díky nimž jsou pak řasy při pravidelném každodenním používání za 8 týdnů výrazně delší a hustší (první výsledky ale uvidíte už po čtyřech týdnech). 

Zcela zásadní však je jeho správné používání, a to tak, že sérum nanášíte dvakrát denně (ráno a večer) na odlíčené oční okolí a přímo ke kořínkům horních i spodních řas, stejně jako oční linku.

Veganské BeautyLash sérum pro růst řas koupíte na www.beautylash.cz za 497 Kč.

Trsovník lékařský má unikátní účinky… Foto: Wikipedia / Paul Asman and Jill Lenoble – licence CC BY 2.0

Zázračný booster na růst řas a obočí z hlubin oceánů

Další variantou je sáhnout po boosterech, které obsahují bioaktivní látky, jakými jsou například výtažky z karibského korálu Trsovníku lékařského. Ty dokážou líné folikuly chloupků popohnat rychleji k životu.

Vyzkoušet můžete například RefectoCil Lash&Brow Booster, který můžete použít nejen na řasy, ale také na obočí, což je jeho další velká výhoda. Už po šesti týdnech uvidíte první výsledky, a po deseti týdnech budou vaše řasy viditelně hustší i delší. 

Obsažené aktivní látky umí prodloužit růstovou fázi řas, a naopak zkrátit tu vypadávací (tedy ony ji úplně nezkrátí, ale chloupky jsou silnější a zdravější, a tak jejich vypadávání nepocítíte natolik, jako kdyby se jednalo o jemňounké tenké chloupky). 

refectocil_lash_brow_booster_websize

 

RefectoCil Lash&Brow Booster je navíc jedinečný v tom, že takového efektu docílíte na zcela přirozené bázi, bez jinak nezbytného obsahu hormonů, parabenů, prostamidů, prostaglandinů a dalších našemu zdraví škodlivých látek, jak tomu jinak bývá u produktů v této kategorii. 

Balení navíc obsahuje inovativní aplikátor s úzkou špičkou určenou na řasy a širší částí určenou na obočí. Nanášet stačí jednou denně, a to večer, na precizně odlíčené oční okolí.

RefectoCil Lash&Brow Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 445 Kč.

Úspěch vám zaručí jen pravidelnost!

Zní to jednoduše, co myslíte? Nezapomínejte ale na jednu základní věc – u růstových sér na řasy a obočí je naprosto zásadní jejich pravidelné používání. 

Pokud toto pravidlo nedodržíte, po cca šesti týdnech jste tam, kde před používáním sér…, což zejména v čase tzv. shedding seasons rozhodně nechcete.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*