Nové sérum na řasy je prodlouží za 10 týdnů až o 56 %!

Sérum na řasy o obočí, které dokáže zázraky? Právě takový je nový RefectoCil Lash&Brow Booster, který je unikátní v tom, že ho můžete aplikovat jak na řasy, tak i na obočí, a to speciálním aplikátorem, s nímž ani kapička této vzácné receptury nepřijde nazmar! A v čem je jeho síla? Obsahuje Black Sea Rod Oil neboli výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského, který udělá divy s délkou i hustotou vašich řas i obočí. 

serum-na-rasy-a-oboci-refectocil-pohodarky

Ať už vás trápí řídké obočí či řasy, které by potřebovaly dodat jak na délce, tak na objemu, RefectoCil Lash&Brow Booster s dvojitým efektem vyřeší oba problémy. Nanášet ho můžete na obojí, a to inovativním aplikátorem s úzkou špičkou na řasy a širší částí na obočí. Balení obsahuje 6 ml a koupíte ho za 1 890 Kč.

Bioaktivní látka z mořských hlubin

A v čem spočívá kouzlo tohoto boosteru? Právě v jeho složení, které tvoří vysoce účinná bioaktivní látka Black Sea Rod Oil. Ta se získává z korálu tajemného názvu Plexaura homomalla, jehož domovem jsou hlubiny Karibiku, a pro jeho účinky se mu přezdívá „mořský bič“ (článek o této speciální látce najdete zde)

Refectocil-Lash-Brow-Booster-Pohodarky„Výtažky z něj se používají především v kosmetologii, konkrétně v péči o řasy a obočí, s nimiž dokáže doslova zázraky. Je vědecky prokázáno, že olej obsažený v Trsovníku lékařském přirozeně stimuluje a následně aktivuje kořínky folikulů očních řas i obočí a významně prodlužuje jejich růstovou fázi,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. Díky své práci pro jednu z předních světových značek v oblasti péče o řasy a obočí sleduje světové trendy a přenáší je k nám do Čech.Refectocil-Lash-Brow-Booster-Pohodarky

Test prokázal, že řasy po 10 týdnech vyrostou až o 56 %!

Co se týká RefectoCil Lash&Brow Boosteru, odborníci při jeho vývoji omezili všechny další přísady a soustředili se na čistotu právě výtažku z Trsovníku lékařského, aby dosáhli jeho maximálního efektu. Klinická studie, kterou provedl německý akreditovaný institut Dermatest, potvrdila u tohoto boosteru, že 90 % účastnic studie mělo po deseti týdnech používání séra až o 56 % delší řasy, a u obočí prokázala dokonce 93% účinnost. Jako bonus u délky a objemu řas zúčastněné ženy a dívky navíc uváděly lepší pružnost, menší lámavost a celkově jejich zdravější vzhled.

Jak aplikovat RefectoCil Lash&Brow Booster

Nanáší se jednou denně (ideálně ve stejnou dobu) ke kořínkům řas, stejně jako když si nanášíte oční linku, a stačí udělat štětečkem jeden tah. Na obočí se aplikuje rovněž jednou denně – po mytí obličeje na místa, na nichž chcete aktivovat růst obočí.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*